Кіровоградські баскетболісти вдруге поступилися «Авангарду» (ФОТО)

Кількість переглядів - 850

Кіровоградський БК «Золотой вєк» після розгрому у першій грі на домашньому паркеті від столичного «Авангарда», не зумів реваншуватися у матчі-відповіді 5 квітня.

Команда Андрія Білозерського зуміла з 2-очковим відривом взяти дві чверті та на відміну від першої зустрічі мала шанси у заключній партії на перемогу, перед якою поступалася п’ятьма очками (59:64). Та її успішніше провели суперники, які лише збільшили свою перевагу до 12 пунктів закріпивши за собою позицію лідера регулярного чемпіонату України у Вищій лізі.
Серед господарів високою результативністю відзначилися Олександр Дробязко (22 очка) та Андрій Чайка (21).

БК «Золотой вєк» (Кіровоград) – БК «Авангард» (Київ) - 78:90 (19:17, 14:23, 26:24, 19:26).