«Олександрія» втратила лідерство у чемпіонаті (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 889

Футбольний клуб «Олександрія» невдало провів матч 20 туру Чемпіонату України з футболу, зігравши внічию з криворізьким «Гірником» та опустився на друге місце у турнірній таблиці, віддавши пальму першості дніпродзержинській «Сталі».

Гру, що відбулася 4 квітня, команда Володимира Шарана вперше зі старту весняної частини сезону у першій лізі, проводила на домашньому полі.
Господарі першими відкрили рахунок. На 45-й хвилині Василь Грицук зробив навісну передачу в район карного майданчика, де Віталій Пономар легким дотиком головою переправив м’яча в сітку воріт суперників - 1:0.
Криворіжани відігралися на 61-й хвилині: після прострільної передачі з правого флангу, Сергій Нудний з гострого кута, відправив м’яч в сітку воріт господарів - 1:1.
Нічия позбавила «Олександрію» першого місця. Осічкою лідера одразу скористалася дніпродзержинська «Сталь», яка, отримавши автоматичну перемогу після зняття алчевської «Сталі», з 45 очками вийшла у лідери.

Наступну гру команда Володимира Шарана проведе 9 квітня. Вдома «Олександрія» зіграє з київським «Динамо-2» перенесений матч 12 туру.