«Олександрія» громить «Динамо-2» і повертає лідерство (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 791

«Олександрія» розгромила київське «Динамо-2» у перенесеному матчі 12 туру Чемпіонату України у Першій лізі з рахунком 4:0 і повернулася на перше місце у турнірній таблиці.

Ця гра мала відбутися ще у жовтні, проте через велику кількість збірників у «Динамо-2» була спочатку перенесена на листопад, а згодом на 2015 рік.
Гра проходила на стадіоні «Ніка» сьогодні, 9 квітня, і давала шанс господарям відновити лідерство у чемпіонаті після невдалого старту у весняній частині, який призвів до втрати першої сходинки, яке команда Володимира Шарана утримувала із початку серпня минулого року.
В олександрійців, яким поставлена задача виграти нинішній чемпіонат і здобути путівку  до Прем’єр-ліги, права на помилку не було. Очевидно, усвідомлення цього слугувало головною мотивацією, яка врешті допомогла налаштуватися та не просто виграти, а розгромити підопічних Вадима Євтушенка.
Початок розгрому гостей поклав Сергій Басов, який на 14-й хвилині після подачі зі штрафного та кількох рикошетів, ударом в нижній кут відкрив рахунок.
Подвоїли перевагу господарі ще до перерви після потужного удару з лінії штрафного майданчика Сергія Старенького. Третій гол на рахунку Віталія Пономаря, який він забив на 64-й хвилині. Довів до розгрому «Динамо-2» Анон Голенков, замкнувши фланговий простріл від Сергія Старенького на 85-й хвилині.

Наступну гру «Олександрія» проведе 14 квітня на виїзді з тернопільською «Нивою».