Кіровоградська "Зірка" розгромила "Буковину"(ФОТО,ВІДЕО)

Кількість переглядів - 2064

Кіровоградська «Зірка» продовжила свою переможну ходу завершивши четвертий матч поспіль перемогою, Сьогодні, 13 квітня, у матчі 21 туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі на своєму полі наші футболісти переконливо перемогли аутсайдера чемпіонату - чернівецьку «Буковину» з рахунком 4:1.

Від стартового свистка господарі заволоділи ініціативою. Їхній натиск дуже швидко втілився у гол. Вже на 12-ій хвилині господарі повели в рахунку завдяки Олексію Чичикову, який чудовим ударом замкнув передачу Андрія Бацули. Ще до середини першого тайму червоно-жовті вдруге примусили воротаря «Буковини» Богдана Когута виймати м’яча з сітки власних воріт. Автором другого взяття воріт чернівчан став Григорій Баранець, замкнувши комбінацію, що розпочав Ігор Загальський у центрі поля. Третій гол гравці «Зірки» забили «у роздягальню» - в доданий арбітром час після втрати м’яча гостями у центрі поля. Роман Локтіонов лівим флангом увірвався у штрафну, і виконав удар, який у падінні заблокував захисник, однак зробив він це невдало, адже кулястий влучив йому в руку. Призначений арбітром гри Миколою Кривоносовим пенальті реалізував Ігор Загальський.

Гравці «Буковини» за весь тайм створили один небезпечний момент ближче до свистка на перерву. Та прохід нападника «Буковини» і подальший удар по воротах заблокував Павло Поштаренко.

Другий тайм теж проходив за переваги господарів. Якби Андрій Мостовий, Олексій Чичиков чи Григорій Баранець були більш влучними, то рахунок міг ще збільшитися. На 66-ій хвилині «Зірка» отримала право на ще один пенальті, але Роман Локтіонов не зумів переграти воротаря «Буковини» та відкрити лік своїм голам у новій команді. За три хвилини господарі реабілітувалися перед вболівальниками за нереалізований пенальті та забили четвертий гол. Ефектним ударом головою у польоті Артем Щедрий замкнув навісну передачу Олексія Чичикова – 4:0.

Передумов для взяття воріт червоно-жовтих не було жодних і лише помилка Дмитра Фатєєва призвела до того, що гості відквитали один м’яч. Сергій Ателькін обікрав нашого захисника, увірвався до карної зони, де Борис Баранець ціною порушення правил зупинив наполегливого буковинця. Сам постраждалий і пробивав 11-метровий. Своїм шансом він скористався – 4:1.

До фінального свистка червоно-жовті створили ще декілька моментів, які можна було втілити у голи, але свої можливості змарнували Олександр Акименко, Олексій Чичиков, а дальній удар Ігоря Загальського нейтралізував воротар «Буковини».

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Буковини» Юрій Гій визнав, що футболісти «Зірки» повністю переграли його підопічних, а рахунок цілком відображає перебіг гри.

Наставник «Зірки» Сергій Лавриненко залишився задоволеним такою підтримкою глядачів, яких на гру зібралося майже 2,5 тисячі, наголосивши, що в таких умовах приємно грати. Щодо самої гри, то перший тайм пройшов дуже вдало. Після перерви, щоб зберегти сили перед виїзною грою у Тернополі, його футболісти дещо збавили оберти, було проведено чотири заміни, які вплинули на малюнок гри. Команда набирає очки і цим керманич «Зірки» задоволений найбільше.

Наступну гру «Зірка» проведе у гостях 18 квітня проти одного з лідерів чемпіонату - ФК «Тернопіль».