П’ята поспіль звитяга кіровоградської «Зірки» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1207

Кіровоградська «Зірка» набрала небачені оберти і продовжує штампувати перемоги від старту весняної частини Чемпіонату України з футболу. Сьогодні, 17 квітня наші футболісти на полі суперника у 22 турі завдали розгромної поразки одному з лідерів Першої ліги  ФК «Тернопіль» - 4:1, яка для команди Сергія Лавриненка стала п’ятою поспіль.

Сам керманич «Зірки» через хворобу не зумів поїхати з командою, тому діями гравців під невпинним дрібним дощем керували його помічник Валерій Шаповалов і спортивний директор клубу Самір Гасанов. Господарі першими відкрили рахунок на 35 хвилині, успішно розігравши кутовий. Останнім завершив атаку влучним ударом Сергій Атласюк.
Надалі м’ячі залітали лише у ворота тернополян. За п’ять хвилин червоно-жовті зрівняли рахунок зусиллями Григорія Баранця, який ударом головою замкнув навісну передачу Андрія Бацули. А вже у наступній атаці Олексій Чичиков в один дотик замкнув передню стійку і вивів «Зірку» уперед, забивши свій 10 гол у нинішньому чемпіонаті, що вивів його на третє місце у списку бомбардирів.
Продовжили демонструвати клас гості по перерві. На 57 хвилині Артем Щедрий після стрімкої контратаки і виходу на побачення з воротарем муніципалів робить рахунок 1:3.  А під завісу матчу тернополяни отримали ще один гол у свої ворота. Ігор Загальський після неузгоджених дій тернопільських оборонців з близької відстані переправив «смугастого» у ворота (1:4), повторивши результат попереднього туру в якому кіровоградці на домашньому полі з таким рахунком виграли у «Буковини».

Наступну гру «Зірка» проведе на домашньому полі 25 квітня з дніпродзержинською «Сталлю», яка наразі посідає у турнірній таблиці друге місце. Початок гри о 17:00.