Кіровоградські баскетболісти двічі у гостях поступилися лучанам (ФОТО)

Кількість переглядів - 595

Кіровоградский БК «Золотой вєк» у передостанньому турі регулярного чемпіонату України у Вищій баскетбольній лізі зазнав двох гостьових поразок у Луцьку від БК «Волиньбаскет - WOG-Університет».

Перша гра пройшла за переваги господарів, які будь-що прагнули отримати путівку до Фіналу чотирьох, на яку мали певні шанси. Для наших баскетболістів ігри в Луцьку не мали турнірного значення, адже згадану путівку вони собі вже забронювали, посівши третю сходинку регулярного чемпіонату, а суперництво з лучанами розглядалося як  можливість підготуватися до фінальої стадії чемпіонату.
Команда Андрія Білозерського зуміла випередити суперників лише у стартовій чверті. Надалі ж лучани були влунішими і до останього відрізку зробили гандикап у 11 очок. Всі відчайдушні спроби кіровоградців наздогнати господарів бажаного результату не дали. Максимум, що їм вдалося – на рівних провести останню чверть. Найвищу реузльтативність у складі кіровоградців продемонстрував Андрій Чайка (15 очок, 6 підбирань).

БК «Волиньбаскет - WOG-Університет» (Луцьк) - БК «Золотой вєк» (Кіровоград) - 80:69 (19:21, 20:12, 24:19, 17:17).
Друга зустріч команд була принциповішою, а результат протистояння вирішився на останніх секундах, нажаль, не на користь наших баскетболістів.
Вдало розпочавши гру, згодом гості віддали ініціативу, внаслідок чого до середини третьої чверті перевага лучан досягла 15 очок. Ціною величезних зусиль БК «Золотой вєк» зумів до 35 хвилини зрівняти рахунок. До фінальної сирени рахунок змінювався то в один то в інший бік. За 4 секунди до кінця основного часу попереду були господарі (69:68) Андрій Чайка отримав право на пробиття двох штрафних, але не зумів впоратия з надмірним хвилюванням і змарнував обидві спроби, подарувавши перемогу суперникам.
Кращу результативність у складі гостей продемонстрували Олександр Дробязко (21 очко, 8 підбирань) і Антон Мельник (19 очок, 6 підбирань).

БК «Волиньбаскет - WOG-Університет» (Луцьк) - БК «Золотой вєк» (Кіровоград) - 69:68 (10:19, 27:13, 21:16, 11:20)

Регулярний чемпіонат БК «Золотой вєк» завершить двома домашніми протиборствами з київською «Вовчою зграєю», що відбудуться 25-26 квітня. А вже на початку травня у Києві наші баскетболісти у Фіналі чотирьох поборяться на гагороди вищолігового чемпіонату.