Чотири удари головою принесли «Олександрії» три очки (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 727

«Олександрія» після не надто вдалого старту у весняній частині футбольного чемпіонату України знайшла свою гру і вже втретє поспіль здобуває перемогу. У 22 турі вчора, 19 квітня, наші земляки вдома розгромили одного з аутсайдерів – МФК «Миколаїв» з рахунком 4:0, причому всі голи вони забили головою.

Інтригу у матчі триколірні зняли ще у першому таймі, в якому у ворота корабелів залетіло три м’ячі. На 10-й хвилині Cергій Старенький замкнув ударом головою флангову подачу. На 40-й хвилині, після подачі кутового з лівого флангу Євген Банада подвоїв перевагу, а перед самою перервою на останній хвилині основного часу Олександр Іващенко втретє зіпсував настрій воротарю гостей.
Вчетверте олександрійці показали як вміють «працювати головою» на 82-й хилині. Цього разу Юрій Коломоєць відправив м’яч у сітку воріт після навісу Сухоцького.

Перемога над «Миколаєвом» ще більше наблизила «Олександрію» до завоювання путівки до Прем’єр-ліги України. Тим часом головний конкурент олександрійців за путівку до елітного футбольного дивізіону дніпродзержинська «Сталь», останній тур зіграла внічию з «Гірником-Спорт» (0:0) і вже на 6 очок відстає від лідера.
Через зняття алчевської «Сталі» з чемпіонату в наступному турі «Олександрія», що мала грати з суперником 25 квітня, автоматично отримає три очки.

ФК «Олександрія» - МФК «Миколаїв» - 4:0 (3:0)

ФК «Олександрія»: Новак, Сухоцький, Басов, Шендрік, Ломко, Банада (Мягков, 46), Степанюк (Леонов, 57), Чорній (Голенков, 76), Старенький, Грицук, Іващенко (Коломоєць, 60).
Запасні: Леванідов, Імереков, Пономар.
Головний тренер — В.Шаран

«Миколаїв»: Медведєв (Агаларов, 46), Саф'яник (Музика, 46), Мизернюк (Носов, 59), Рогозинський, Сторубльовцев, Дударенко, Лещенко, Кошелюк (Остренко, 90), Момот, Берко — к/к, Білий.
Запасні:  Хохлов,  Бондаренко, Севодняєв.