Перша втрата очок кіровоградською «Зіркою» (ФОТО)

Кількість переглядів - 844

Дніпродзержинська «Сталь» стала першою командою, яка зупинила «Зірку» у весняній частині Чемпіонату України в першій лізі. Сьогодні, 25 квітня, у 23 турі кіровоградські футболісти зіграли внічию (1:1) і після серії з п’яти поспіль перемог, вперше втратили очки в нинішньому році.

Гра проходила за переваги «Зірки», але якщо у першому таймі вона була незначною, то після перерви стала тотальною.
Наші футболісти не зважали на те, що «Сталь» - дин із лідерів чемпіонату. Єдина команда, що у нинішньому сезоні одного разу посунула «Олександрію» з першого місця. Зараз колектив Володимира Мазяра у турнірній таблиці іде другим. Хоча від наших земляків він перед звітним туром відставав на шість очок, все ж шанси на підвищення у класі залишав.
По-справжньому небезпечних моментів обидві команди у першому таймі не створили. Двічі на вістрі атаки був Олександр Акименко, якому реалізувати свої моменти завадили захисники «Сталі». На відміну від команди Сергія Лавриненка, гості зі створеного напівмоменту зуміли витиснути максимум. Після навісу у воротарський майданчик «Зірки» Павло Поштаренко у повітрі зіштовхнувся з нападником гостей Станіслоавом Кулішем. Його дії арбітр зустрічі Олександр Павлюк оцінив як порушення і призначив у ворота «Зірки» пенальті. Так на 33-й хвилині після пробиття Антоном Котляром 11-метрового кіровоградці змушені на власному полі були відігруватися.
Другий тайм «Зірка» провела набагато успішніше, створивши чимало моментів, з яких реалізувати змогли лише один. На 60-й хвилині радість команді та майже трьом тисячам глядачів на трибунах приніс найкращий бомбардир червоно-жовтих у нинішньому сезоні Олексій Чичиков. Він уміло на 60-й хвилині скористався навісом Андрія Бацули і ефектно головою в повітрі переправив кулястого у ворота «Сталі» - 1:1. Його гол став 11-м у нинішньому чемпіонаті та шостим поспіль. Від старту весняної частини Олексій зловив гольовий кураж і жодного разу не залишав поля без забитого м’яча. Перераховувати подробиці створених численних моментів - Романом Локтіоновим, Борисом Баранцем, Артемом Щедрим, Андрієм Мостовим немає сенсу, адже до взяття воріт гостей вони не призвели, та емоційності матчу вони додали чимало.
На післяматчевій прес-конференції наставник «Сталі» Володимир Мазяр повідомив, що його команда їхала до Кіровограда за перемогою, та схоже, і цьому рахунку він залишився задоволений.
Виконуючий обов’язки головного тренера «Зірки» Сергій Лавриненко, незважаючи на те, що команда зустрічалася з лідером, навпаки результатом лишився незадоволеним, адже його футболісти для перемоги зробили багато, а результат гри він вважає незакономірним. Тим більше, що його підопічні виходили на матч на доброму емоційному фоні після п’яти доряду перемог. Саму зустріч він оцінив важкою проте цікавою.
Наступну гру «Зірка» проведе 1 травня у Чернігові, де зіграє з «Десною».