На Кубку України з бойового самбо кіровоградці вибороли 6 медалей (ФОТО)

Кількість переглядів - 1010

Надзвичайно успішно виступили вихованці Федерації бойового самбо Кіровоградської області на Кубку України серед молоді та юніорів, що 25-26 квітня проходив у м. Ірпінь.

З семи представників нашої області шестеро увійшли до числа призерів, причому четверо кіровоградців стали переможцями змагань, що допомогло збірній області посісти друге командне місце. Випередили наших самбістів лише спортсмени Хмельницької області.
Перемогу у своїх вагових категоріях вибороли Данило Джемига (48 кг), Андрій Турчин (74 кг), Віталій Шишмарьов (68 кг), Ярослав Миргородський (+82 кг). Срібними призерами Кубку України стали Богдан Прозоров (62 кг) і Вадим Гусак (82 кг).
До такого успіху наших самбістів привели тренери В’ячеслав Шульга та Роман Майнич.