«Олександрія» дотисла «Полтаву» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 813

Черговою звитягою завершив 24-й тур лідер першолігового Чемпіонату України ФК «Олександрія». На домашньому полі команда Володимира Шарана перемогла «Полтаву» - 2:1 і не дозволила наблизитися до себе найближчого переслідувача дніпродзержинську «Сталь», утримавши 8-очкову перевагу.

Перший тайм пройшов під диктовку олександрійців. Вони більше контролювали м’яч, більше комбінували, створили більше небезпечних моментів біля воріт суперника. Але відчувалася якась незіграність і незібраність в діях у завершальних стадіях атак.

У другому таймі господарі заграли впевненіше. Вже на 47-й хвилині Сергій Басов ударом головою замкнув подачу з кутової позначки і відкрив рахунок - 1:0.

Полтавчани зрівняли рахунок, створивши проблему триколірним за дві хвилин до завершення основного часу. На щастя для господарів, одразу після розіграшу м’яча з центра поля, Сергій Старенький більярдним ударом вивів «Олександрію» вперед і приніс перемогу своїй команді – 2:1.

ФК «Олександрія» - ФК «Полтава» - 2:1 (0:0).
01.05.2015р., 18-00, КСК «Ніка», 3400 глядачів, +17, поле 5

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Ломко, Пономар (Коломоєць, 74), Чорній, Грицук – к/к (Степанюк, 81), Мягков, Шендрік, Старенький, Банада (Леонов, 31, Імереков, 90), Басов.
Запасні: Леванідов, Іващенко, Бідловський.
Головний тренер – В.Шаран

«Полтава»: Кучинський – к/к, Фаворов (Зозуля, 71), Зеленевич, Бондаренко, Ткачов, Кравченко, Стеценко, Недоля (Волков, 73), Насібулін, Коваленко (Соломка, 73), Шастал (Вовченко, 60).
Запасні: Кулініч, Ковальчук, Кринський.
Головний тренер – О.Федорчук

Попередження: Д.Леонов (67) – Д.Фаворов (11), О.Стеценко (20), М.Зеленевич (64), В.Насібулін (66), Ю.Соломка (87), О.Волков (90).

Голи: С.Басов (47), С.Старенький (88) – Ю.Соломка (87).