Дзюдоїсти Кіровоградщини на юнацькому чемпіонаті України здобули три медалі (ФОТО)

Кількість переглядів - 895

15-16 травня у Києві проходив Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років і Всеукраїнська Олімпіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2000-2001 років народження з дзюдо. За його результатами троє борців нашої області піднялися на п’єдестал пошани.

Титул чемпіона України у ваговій категорії до 81 кг виборов кіровоградець Вадим Велков (на фото) з ОКДЮСШ «Ніка» (тренери Сергій Нечмоня, Олексій Лоскутов).
Срібну нагороду завоювала ще одна представниця обласного центру Ельнара Некрутенко (57 кг) з ДЮСШ «Зірочка» (тренер Валерій Ханцевич). Володаркою бронзової медалі у цій вазі стала дзюдоїстка з Олександрівки Діана Зборошенко (ОКДЮСШ «Ніка», тренер Олександр Шалько).
До провідної десятки увійшли вихованець кіровоградської КДЮСШ №3 Максим Білінський – 7 місце (60 кг, тренер Володимир Долгіх) і борець із маловисківської  районної ДЮСШ Дмитро Гавриленко – 9 місце (46 кг, тренер Леонід Топчій).
Учасниками змагань стали 525 борців із 24 регіонів України.