Кіровоградці вибороли 10 медалей у чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу (ФОТО)

Кількість переглядів - 1157

23 травня 2015 відбувся чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу в місті Києві. Кіровоград на даному турнірі представляла команда спортивного клубу «Борець», під керівництвом тренера Євгена Скирди, до складу команди входило 18 осіб, 7 дітей і 11 дорослих.

Наші спортсмени завоювали 7 золотих, 3 срібних і 1 бронзову медалі, в командному заліку СК «Борець» посів 2 місце по дорослим і 3 місце по дітях: Блажко Ярослав – 1 місце у вазі і 1 місце в абсолютці, Шлапак Тимур – 1 місце, Руснак Василь – 1 місце, Волинський Ян – 1 місце, Васильченко Олександр – 1 місце, Коркач Сергій – 1 місце, Саламаха Антон – 2 місце, Руснак Сергій – 2 місце, Криж Євген – 2 місце, Устянський Влад – 3 місце.

Абсолютним чемпіоном став Ярослав Блажко. Ярослав зайняв перше місце у своїй вазі, а також виграв абсолютну вагову категорію, забравши головний приз чемпіонату - сертифікат на 5000 грн.

Фото зі спільноти "Вконтакті" спортивного клубу "Боєць"