«Олександрія» вийшла до Прем’єр-ліги (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1403

ФК «Олександрія» достроково, за два тури до закінчення Чемпіонату України з футболу, оформив чемпіонський титул у Першій лізі та завоював путівку до Прем’єр-ліги.

Це стало зрозумілим після гостьової поразки найближчого переслідувача – дніпродзержинської «Сталі» у 28-му турі від чернігівської «Десни» - 2:4.
Команда ж Володимира Шарана у звітному турі 23 травня на домашньому стадіоні на радість вболівальникам легко розібралася з безнадійним аутсайдером – «Буковиною» (4:1) та з 68 очками стала недосяжною для своїх найближчих переслідувачів, які вже відстали на 9 очок.
Свою справу гравці «Олександрії» зробили ще у першому таймі, в якому у ворота буковинців влетіло три м’ячі. На 2-й хвилині рахунок з пенальті відкрив Руслан Степанюк. Подвоїли та одразу ж і потроїли його Артем Чорній (35 хвилина) та Василь Грицук (37 хвилина). Рахунок до розгромного на старті другого тайму довів Олександр Іващенко.
Все, що вдалося гостям, маючи чисельну перевагу після вилучення одразу двох гравців «Олександрії» Артема Сухоцького та Олександра Ломка, забити гол престижу на 81-й хвилині. Його автором став Василь Палагнюк.
Нашим землякам лишається зіграти дві гри, які втім вже ніяк не вплинуть на їхнє підсумкове розташування у турнірній таблиці.

У двох попередніх сезонах «Олександрії" також надавалася можливість грати в еліті українського футболу, однак керівництво клубу відмовлялося від підвищення через неготовність команди.

ФК «Олександрія» - «Буковина» (Чернівці) – 4:1 (3:0).

23.05.2015р, 18-00, КСК «Ніка», 3500 глядачів, + 27, поле 5
Головний арбітр — Д.Кононов (Донецьк)
Асистенти арбітра — О.Шост (Луганськ), В.Кисельов (Суми)
4-й арбітр — Ю.Фощій (Черкаси)
Спостерігач арбітражу — А.Куцев (Київ)

«Олександрія»: Новак, А.Сухоцький, Ломко, Пономар, Чорній (Голенков, 69), Грицук — к/к, Мягков (Чепурненко, 46), Шендрік, Старенький (Бідловський, 52), Степанюк (Іващенко, 46), Басов.
Запасні: Леванідов, Коломоєць, Імереков.
Головний тренер — Володимир .Шаран

«Буковина»: Когут — к/к, Тєрєхов, Орловський, Королянчук, Добровольський (Косован, 46), Білоус, Демянчук (Лисюк, 76), Ателькін, Палагнюк, Ушаков (Шостак, 85), Булезюк (Самойленко, 37).
Запасні: Одольський, Я.Сухоцький, Горда.
Головний тренер — Юрій Гій

Попередження: А.Сухоцький (66) — Б.Орловський (2), О.Добровольський (19), В.Самойленко (58), А.Тєрєхов (84).
Вилучення: А.Сухоцький (72). О.Ломко (80)

Голи: Р.Степанюк (2 - пенальті), А.Чорній (35), В.Грицук (37 - пенальті), О.Іващенко (49) – В.Палагнюк (81).