Тріумф кіровоградської «Зірки» в заключному домашньому матчі сезону (ФОТО)

Кількість переглядів - 1538

«Зірка» звитягою завершила останній домашній матч нинішнього сезону. У 29-му турі вчора, 30 травня, кіровоградці з мінімальним рахунком здолали тернопільську «Ниву» - 1:0.

Статус одного з аутсайдерів чемпіонату ніяк не вплинув на дії гостей, особливо у другій половині гри. Перший тайм був за червоно-жовтими. Футболісти «Зірки» вдало комбінували, створили чимало небезпечних моментів і один із них реалізували. На 25-й хвилині за гру руками воротаря тернополян Олександра Мусієнка за межами штрафної зони арбітр призначив штрафний. Його ефектним ударом реалізував Ігор Загальський, який пробив побудовану стінку і вразив ворота «Ниви» - 1:0.
Другий тайм команда Сергія Лавриненка провела значно скромніше. На діях «Зірки» позначилася втома, накопичена у футболістів протягом останніх ігор через відсутність достойної заміни з лавки запасних, травми декількох гравців основи. Гра вирівнялася і гості протистояли нашим футболістам на рівних. В одному з епізодів лише майстерність Павла Поштаренка врятувала ворота господарів після удару Віктора Яневича, який витягнув м’яча з дев’ятки. До закінчення матчу голкіпер «Зірки» ще одного разу рятував свою команду, відбивши на 72-й хвилині у падінні небезпечни удар суперників.
У «Зірки» до фінального свистка гарний момент мав Борис Баранець, який зі штрафного пробив у дев’ятку, однак на місці був воротар «Ниви» Мусієнко.
Наші футболісти досягли бажаного результату, додавши до свого активу ще три очки і на мажорній ноті завершивши останній домашній матч у сезоні.
Попереду на кіроворадців очікує заключна гра чемпіонату на виїзді з «Миколаєвом», що відбудеться 3 червня. Вона і визначить підсумкове розташування «Зірки», що веде боротьбу за четверте місце у табелі про ранги.

«Зірка» (Кіровоград) - «Нива» (Тернопіль) - 1:0 (1:0).
30 травня 2015 року (субота). Початок матчу о 18:00. Кіровоград. Стадіон «Зірка». 2200 глядачів. +21 С. Чемпіонат України, перша ліга. 29-й тур.
Арбітр: Кузьмін Андрій (Миколаїв).
Асистенти арбітра: Якимик Ростислав (Львів), Карп’як Юрій (Львів).
4-й арбітр: Калита Роман (Кіровоград).
Спостерігач арбітражу:  Денисюк Віктор (Фастів).

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег (к/к) (20. Фатєєв Дмитро, 90), 4. Мостовий Андрій, 8. Лупашко Владислав, 9. Щедрий Артем (5. Бочкур Роман, 46), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 18. Кучеренко Олександр, 21. Загальський Ігор (17. Кривошей Єгор, 71), 50. Акименко Олександр (99. Локтіонов Роман, 62), 55. Ковальов Максим.
Запасні: 41. Льопка Роман, 13. Бочак Роман, 85. Керножицький Сергій.
В. о. головного тренера: Лавриненко Сергій.

«Нива»: 1. Мусієнко Олександр, 22. Гудак Роман, 5. Яневич Віктор, 3. Донець Андрій (к/к), 4. Іллой-Айєт Владіс–Еммерсон, 30. Керчу Олег, 43. Озарків Ігор, 15. Кухарук Андрій (10. Левчик Владислав, 78), 28. Кухарський Роман, 9. Грищенко Артем, 16. Сокуренко Віталій (20. Красномовець Юрій, 59).
Запасні: 12. Мельниченко Володимир, 7. Кохман Ігор, 6. Рижук Степан, 17. Волошин Ярослав, 18. Мдинарадзе Олександр.