Кіровоградська «Зірка» фінішувала у чемпіонаті четвертою (ФОТО)

Кількість переглядів - 2443

Вчора, 3 червня, «Зірка» зіграла свій заключний матч у нинішньому футбольному Чемпіонаті України в Першій лізі. У 30-му турі кіровоградці на виїзді з мінімальним рахунком 1:0 святкували перемогу над «Миколаєвом», яка дозволила нашим футболістам піднятися ще на один рядок у турнірній таблиці та завершити виступи у сезоні 2014-2015 років на четвертому місці.

«Миколаїв» зараз переживає не найкращі часи – команда веде боротьбу за прописку у першій лізі, тож фаворитом у звітному протистоянні були саме гості. Команда Сергія Лавриненка у першому таймі двічі була близькою для взяття воріт корабелів, але свої моменти змарнували Олександр Акименко та Борис Баранець.
Футболісти «Зірки» досягли свого на початку другого тайму. Їхнім джокером став Роман Локтіонов, якому знадобилося чотири хвилини перебування на полі. Замінивши Бориса Баранця, на 54-й хвилині від розпечатав ворота корабелів після асисту від Андрія Бацули.
Цей гол приніс мінімальну перемогу червоно-жовтим, а з нею і підсумкове четверте місце. Кіровоградці випередили чернігівську «Десну», яка втратила очки у грі з харківським «Геліосом» (1:1).
Для «Зірки» поточний сезон видався важкий і непередбачуваний. Команда повністю провалила перше коло, пішовши на зимову перерву в числі аутсайдерів (14 місце). А навесні кіровоградці видали фантастичну серію: здобули у 13 матчах 10 перемог, два поєдинки звели внічию і лише в одному зазнали поразки.
Тричі протягом сезону командна змінювала наставників (Анатолій Бузнік, Самір Гасанов і врешті Сергія Лавриненко), суттєвих змін зазнав і склад «Зірки», проте зроблені кроки дали свій результат – «Зірка» з 14-го місця піднялася на високе 4-те.

МФК «Миколаїв» (Миколаїв) – «Зірка» (Кіровоград) – 0:1 (0:0).

3 червня 2015 року (середа). Початок о 18.00. Миколаїв. Стадіон Центральний міський. 2100 глядачів. +29 С. Перша ліга 30-й тур.
Арбітр: Дєдов Олександр (Сімферополь).
Асистенти арбітра: Курбанов Заур (Херсон). Ісаєв Антон (Запоріжжя).
4-й арбітр: Міланич Володимир (Миколаїв).
Спостерігач арбітражу: Криницький Валерій (Рівне).

МФК «Миколаїв»: 77. Восконян Валерій, 2. Хохлов Вадим, 4. Бичков Богдан, 8. Рогозинский Валерій (6. Мізернюк Роман, 90+2), 9. Сторубльовцев Валерій, 13. Батюшин Юрій (11. Носов Ілля, 62; 22. Котов Владислав, 87), 14. Лещенко Максим, 17. Кошелюк Дмитро, 18. Момот Віталій, 19. Берко Віктор (к/к), 27. Білий Іван. Запасні: 1. Агаларов Амір, 3. Музыка Олександр, 10. Дударенко Микола, 15. Бондаренко Денис. Головний тренер: Забранський Руслан.

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег (к/к), 4. Мостовий Андрій, 8. Лупашко Владислав, 9. Щедрий Артем (5. Бочкур Роман, 76), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис (99. Локтіонов Роман, 50), 18. Кучеренко Олександр, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор (13. Бочак Роман, 90+4), 50. Акименко Олександр (17. Кривошей Єгор, 85). Запасні: 41. Льопка Роман, 7. Сідельник Денис, 85. Керножицький Сергій. В.о. головного тренера: Лавриненко Сергій.

Гол: 0:1, Локтіонов Роман, 54.
Попередження: Білий Іван (12), Лещенко Максим (23), Допілка Олег (81).