13-річний гонщик з Олександрії знову відзначився золотом на всеукраїнських автозмаганнях (ФОТО)

Кількість переглядів - 519

13-річний житель Олександрії Данило Крисько посів перше місце серед старших юнаків на автокросу в Дніпропетровську 19 червня.

Про це виданню "Моя Олександрія" повідомив батько і тренер спортсмена Володимир Крисько.

3-й етап Чемпіонату України з автомобільного кросу і 2-й етап Кубка України з автокросу пройшли 18-19 липня на трасі в селі Дослідному поблизу Дніпропетровська. У перегонах взяли участь 47 спортсменів з Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Олександрії, Полтави, Кіровограда, Кременчука, Жовтих Вод, Вінниці, Чернівців і Дніпропетровська.

Від Олександрії виступали кандидат у майстри спорту Данило Крисько (міні-баггі з об'ємом двигуна до 210 куб. См) і майстер спорту Сергій Млявих (баггі до 1600 куб. См).

Крисько зайняв 1 місце в групі "старші юнаки". Він виграв два фінальних заїзди з трьох, зумівши обійти чемпіона України-2014 Дмитра Антошина з Маріуполя.

Млявих зазнав аварії, побив автомобіль і зійшов з гонки. Фізичних ушкоджень у гонщика немає.

Раніше Крисько взяв золото на 2-му етапі Чемпіонату України з автокросу 21 червня в Чернівцях.