«Олександрія» дебютувала у Прем’єр-лізі матчем проти «Шахтаря» (ФОТО)

Кількість переглядів - 693

Переможець першої ліги сезону 2014-2015 ФК «Олександрія» вчора, 19 липня, на «Арені Львів» дебютував в еліті українського футболу - Прем’єр-лізі матчем проти «Шахтаря». Гра з однією з найкращих і найтитулованіших команд  для підопічних Володимира Шарана видалася не надто вдалою. Наші земляки поступилися з рахунком 0:2.

У другому таймі ситуація на полі не змінилася. Склалося таке враження, що «Шахтар» більше не хотів забивати, а «Олександрія» просто не мала для цього ресурсів. Крім цього на видовищність гри вплинула спека, через яку, до речі, у матчі було кілька зупинок. Крапку у зустрічі поставив Тейшейра, оформивши дубль на 80-й хвилині протистоянні.

Загалом команди провели непоганий перший матч чемпіонату, який завершився прогнозованою та закономірною перемогою віце-чемпіонів України.

«Шахтар» - «Олександрія» - 2:0 (1:0).

Гол: Тейшейра 23, 80