Поразка кіровоградської «Зірки» на старті чемпіонату (ФОТО)

Кількість переглядів - 1223

Матчем із дебютантом Першої ліги – столичним ФК «Оболонь-Бровар» вчора, 26 липня, кіровоградська «Зірка» розпочинала виступи у Чемпіонаті України сезону 2015-2016. Кіровоградці не зуміли порадувати своїх уболівальників у грі, яку вони проводили вдома.

Старт поєдинку активніше розпочали гості, які взяли м’яча під свій контроль, але до середини тайму наші футболісти заволоділи ініціативою, яку підкріплювали небезпекою біля воріт пивоварів у виконанні Андрія Мостового, Владислава Лупашка, Олега Допілки.  Після навісу з правого флангу останнього на Локтіонова, лише вчасна реакція захисників киян не дозволила Романові відкрити рахунок. Але всі ці моменти не йдуть ні в яке порівняння з нагодою Андрія Бацули. Наш півзахисник зобов’язаний був відкривати рахунок на 33-й хвилині після стрімкої контратаки співаторами якої cтали Борис Баранець і Роман Локтіонов. Бацулу вивели на ударну позицію, але з ударом він забарився, а коли вже підспіли опікуни, м’яч після його удару попрямував вище воріт.

Так само не скористався шансом вивести «Зірку» вперед на 42-й хвилині Григорій Баранець, який завершував багатоходівку ударом з п’яти метрів, але примудрився не влучити у ворота.

Команда Сергія Лавриненка відкрила рахунок на старті другого тайму завдяки Роману Локтіонову. Нападник «Зірки» зірвав овації на трибунах влучним ударом після масованої атаки, яка завершилася пасом від Бориса Баранця – 1:0.

Поступово господарі дещо відійшли до своєї половини поля, будуючи гру на контратаках. До певного часу така тактика себе виправдовувала, але фатальна помилка воротаря червоно-жовтих Павла Поштаренка кардинально змінила ситуацію на полі. На 83-й хвилині гості заробили штрафний і 9-й номер пивоварів Юрій Бровченко метрів із 40 наважився на удар. Павло ж припустився грубої помилки, вийшовши задалеко від воріт і отримав м’яча «за комір» - 1:1.

Господарі щосили кинулися в атаку, сподіваючись у першій грі чемпіонату взяти три очки, а натомість за п‘ять хвилин пропустили вдруге. Помилка центральних захисників «Зірки» дозволила Антонові Шевчуку вийти віч-на-віч із Поштаренком та влучно пробити – 1:2.

До такого перебігу глядачі, які прийшли підтримати команду, були не готові, тому не чекаючи фінального свистка, розчаровані почали залишати трибуни.

Спроби звести гру хоча б унічию теж успіхом не увінчалися. Таким видався для «Зірки» перший тур чемпіонату, на який президентом клубу поставлене завдання –«перемагати у кожному матчі».
На післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК «Оболонь-Бровар» Сергій Солдатов зазначив, що його команда здобула вольову перемогу. Футболісти краще адаптувалися до  спекотної погоди, тому краще виглядали у другому таймі.

Виконуючий обов’язки головного тренера «Зірки» Сергій Лавриненко був засмучений тим, що його команда не змогла зробити подарунок вболівальникам у першому матчі нового чемпіонату:  «Ці два голи ми забили собі практично самі через помилки воротаря та центральних захисників. На погоду я не скаржуся, вона заважала обом командам, але одна з них виграла, а інша програла. Треба вміти тримати удар. Зробимо висновки і виправимося».