Команда з Кіровоградщини ФК «Інгулець» з перемоги дебютувала у Другій лізі Чемпіонату України

Кількість переглядів - 790

Третя професіональна команда Кіровоградщини – ФК «Інгулець» з Петрово вчора дебютувала у Другій футбольній лізі матчем проти горностаївського «Миру».

Він видався для інгульчан вдалим: на виїзді підопічні Віктора Богатиря святкували перемогу 3:1.
Спочатку аграрії були в ролі наздоганяючих: наприкінці першого тайму «Мир» вийшов уперед після голу Павла Горобця.
По перерві «Інгулець» не лише відновив рівновагу, але зумів довести поєдинок до впевненої перемоги. Два голи у ворота горностаївців забив Віталій Колєсніков, а гравець "Миру" Іван Шелест відзначився автоголом.
Наступний свій матч «Інгулець» проведе 1 серпня: вдома прийме рівненський «Верес».

«Мир» (Горностаївка) – «Інгулець» (Володимирівка) 1:3 (1:0).

«Інгулець»: Бобров, Пащенко, Кобець, Голуб, Ходуля, Запорожець, Соляник (Тарануха, 46), Коляда, Отрок (Сокол, 71), Мішуренко (Колєсніков, 15), Перін.

Голи: Горобець, 45 – Колєсніков, 65, 85; Шелест, 70 (авт.)