Кіровоградська «Зірка» здобула першу перемогу в новому чемпіонаті(ФОТО)

Кількість переглядів - 1578

Після двох безвиграшних турів, сьогодні, 8 серпня, «Зірка» на домашньоу полі здобула першу перемогу в чемпіонаті сезону 2015-2016, здолавши дебютанта Першої ліги «Черкаський Дніпро».

Для підопічних Сергія Лавриненка перша половина гри складалася не за бажаним сценарієм. Кіровоградці володіли беззаперечною превагою, контролювали м’яч, постійно тиснули на ворота гостей, але за весь перший тайм створили лише один гольовий момент, коли на 8-й хвилині з-за меж штрафної зони небезпечно пробивав Борис Баранець. М’яч після рикошету від стінки пролетів біля дев’ятки воріт черкащан.

Після перерви чевоно-жовті заграли зовсім по-іншому. Невдовзі після початку другого тайму гравці «Зірки» порадували своїх уболівальників першим голом, автором якого став Щедрий. Артем вдало розіграв кутовий із Григорієм Баранцем із лівого флангу та, отримавши від нього м’яч, на межі карної зони на 49-й хвилині наважився на удар. Постріл виявився не лише ефектним, але й ефективним, зарадити якому воротар гостей Віталій Мирний нічим не зумів – 1:0.

Позитивний рахунок лише додав впевненості нашим футболістам, які незважаючи на спеку, не збавили обертів, а продовжили тиснути на ворота гостей. На 60-й хилині їхня наполегливість вдруге увінчалася успіхом. І знову все розпочалося зі стандарту: після розіграшу кіровоградцями кутового з правого флангу, кулястий потрапив до Григорія Баранця, який впритул розстріляв ворота «Черкаського Дніпра» та подвоїв перевагу «Зірки» - 2:0.

На цьому команда Сергія Лавриненка не зупинилася, використовуючи свою перевагу в класі, що була помітна неозброєним оком. До фінального свистка червоно-жовті мали ще три гарні нагоди збільшити свою перевагу. Небезпено зі штрафного пробивав Щедрий – м’яч пролетів поряд із дев’яткою; Андрій Бацула, стрімко пройшови лівим флангом, наносив удар з гострого кута після якого голкіпер гостей в останній момент перевів м’яча на кутовий. Автором дублю міг стати Григорій Баранець, однак пройшовши у штрафну зону суперників, він захопився дриблінгом, перетримав кулястого та змарнував момент.

Гості за всю гру загрожували воротам Поштаренка лише одного разу та Павло після небезпечного дальнього удару, зіграв надійно, виконавши сейв, чим зірвав на 87-й хвилині заслужені оплески.

Надалі до фінального свистка футболісти «Зірки» зосередилися на захисті васних воріт, віддавши ініціативу гостям. Ця тактика примусила похвилюватися глядачів, але до серйозної непезеки справа так і не дійшла.

2:0 – перша перемога кіровоградської «Зірки» у чемпіонаті, що має додати впевненості нашим футболістам у грі наступного 4-го туру проти «Сум», яку червоно-жовті проведуть на виїзді 15-го серпня.