«Олександрія» зазнала другої поразки у Прем’єр-лізі (ФОТО)

Кількість переглядів - 941

Матч 4-го туру Чемпіонату України в Олександрії мав принциповий характер як для «Олександрії» так і для дніпродзержинської «Сталі», адже зустрічалися команди, які ще кілька місяців тому боролися за перемогу в Першій лізі. Зустріч 8 серпня в деякій мірі повинна була показати, хто з новачків краще пристосувався до умов у Прем'єр-лізі. Краще це вдалося гостям, які перемогли з мінімальним рахунком 1:0.

Гості відзначилися у середині першого тайму. Заробивши кутовий, Антон Кравченко навісив у карну зону, де після рикошету від голови півзахисника трьохколірних Євгена Банади м’яч попрямував у сітку воріт Андрія Новака.
Підопічні Володимира Шарана кинулися відігруватися і м’яч до перерви навіть побував у воротах «Сталі» після удару Артема Сухоцького, але боковий арбітр зафіксував офсайд.
Всі подальші спроби пройти захисні редути сталеварів не приносили бажаного результату. Господарі поля не зуміли на стадіоні «Ніка» взяти бодай одне очко. Ця поразка стала першою для «Олександрії» в матчах чемпіонатів України у рідних стінах за останні 15 місяців.

ФК «Олександрія» – «Сталь» (Дніпродзержинськ) – 0:1 (0:1)

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Пономар, Чорній, Запорожан – к/к (Коломоєць, 77), Голенков (Старенький, 65), Грицук (Леонов, 61), Чеботаєв, Шендрік, Банада, Басов.
Запасні: Леванідов, Микицей, Матвєєв, Полярус.
Головний тренер: Волдимир Шаран.
«Сталь»: Бандура, Адамюк, Дебелко (Гоменюк, 55), Кравченко, Пшеничних, Воронін, Васін (Котляр, 90+1), Карасюк, Каленчук – к/к, Путраш, Кулач (Кучеров, 86).
Запасні: Паньків, Барановський, Багдасаров, Будник.
Головний тренер: Володимир Мазяр.
Попередження: А.Чорній (27), А.Шендрік (78) – А.Кравченко (36), Ю.Путраш (74), С.Воронін (77).