Вихованець кіровоградського футболу Коноплянка забив у Суперкубку гол «Барселоні» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1781

У матчі за Суперкубок УЄФА між переможцем Ліги чемпіонів іспанською «Барселоною» та чемпіоном Ліги Європи іспанською «Севільєю», який завершився у Тбілісі (Грузія), відзначився активною грою футболіст національної збірної України, екс-футболіст «Дніпра», вихованець кіровоградського футболу Євген Коноплянка.

Вже на старті гри стало зрозуміло, що вона не буде «легкою прогулянкою» для обох команд. Щойно розпочався матч як «Севілья» неочікувано повела в рахунку – на 3 хвилині гол забив Банега. Утім, два точних удари зі штрафних Месі за 13 хвилин вивели «Барселону» в лідери – 2:1. Під завісу першого тайму «Барселона» забила ще один м’яч – на 44 хвилині відзначився Алькантара – 3:1.

На початку другого тайму здавалося, що «Барселона» вбила інтригу гри  – на 52 хвилині Суарес влучним ударом збільшив перевагу свого клубу – 4:1.

Утім, шанс «Севільї» подарував Рейес, забивши на 57 хвилині гол — 4:2. «Севілья» продовжувала грати в атакувальний футбол. Замість Рейеса на полі з'явивися Євген Коноплянка. Нова команда українця продовжувала збільшувати тиск на ворота суперника і Кевін Гамейро на 72 хвилині забиває – 4:3.

Однак справжню інтригу гри відновив український футболіст Євген Коноплянка, який точним ударом на 81 хвилині зрівняв рахунок і перевів матч в екстра-тайм.

У доданий час на 115 хвилині Петро Родригес виводить «Барселону» вперед.
Зауважимо, це був перший офіційний матч Євгена Коноплянки за «Севілью».