Кіровоградська «Зірка» мінімально перемагає «Суми» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1103

У другій грі поспіль «Зірка» здобуває максимальну кількість очок. Цього разу кіровоградські футболісти у 4-му турі першолігового чемпіонату, засмутили ПФК «Суми». Сьогодні, 15 серпня, вони здолали супеників у виїзному матчі з мінімальним рахунком 1:0.

Спроби команди Сергія Лавриненка вразити ворота господарів у першому таймі залишилися нереалізованими, хоча декілька небезпечних моментів наші футболісти створили. Та окрім власної неточності цьому завадила надійна гра воротаря сумчан Ярослава Важинського, який декілька разів рятував свою команду.
Зі ще більшим завзяттям червоно-жовті взялися за справу по перерві. Активність футболістів «Зірки» матеріалізувалася у гол на 68-й хвилині у виконанні Григорія Баранця. Наш півзахисник, про якого забули у штрафній зоні суперники, сповна скористався своєю нагодою, переправивши головою м’яча у ворота Важинського.
Сумчани, які до звітної гри в нинішньому чемпіонаті не зазнали жодної поразки,  білий прапор викидати не збиралися та зробили декілька спроб відігратися, але вмілі дії воротаря  «Зірки» Павла Поштаренка та всієї кіровоградської команди, звели нанівець усі намагання господарів поля.

Перша виїзна перемога «Зірки», та загалом друга поспіль у чемпіонаті має позитивно відобразитися на стані команди, адже незабаром, 22 серпня на неї очікує непростий матч – у 1/16 фіналу Кубка України наші футболісти вдома зіграють із прем’єрліговими «Карпатами» зі Львова.