«Інгулець» перемагає вчетверте поспіль

Кількість переглядів - 614

Дебютант Другої ліги ФК «Інгулець» із Петрово продовжує свою переможну ходу, не втративши від старту чемпіонату ще жодного очка. У 4-му турі команда завдала поразки «Нікополь-НПГУ».

Протягом матчу, що команда під керівництвом Віктора Богатиря проводила вдома, двічі вразила ворота гостей.

Відкрив рахунок «Інгулець» наприкінці першого тайму після швидкої комбінації, яку виходом віч-на-віч успішно на 44-й хвилині завершив Юрій Перін.
Вдруге інгульчани порадували місцеву публіку у компенсований арбітром час: Олександр Мішуренко скористався помилкою голкіпера і встановив остаточний рахунок матчу – 2:0.
Наступну гру «Інгулець» проведе 22 серпня. В 1/16 фіналу Кубка України команда прийматиме команду «Волинь» (Луцьк).