«Олександрія» перемогла «Авангард» і вийшла до 1/8 фіналу Кубку України (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1052

ФК «Олександрія» успішно подолав стадію 1/16 фіналу Кубку України з футболу, перемігши у вчорашньому виїзнму матчі краматорський «Авангард» - 3:1.

На 26-й хвилині олександрійці вже були попереду після влучного удару Артема Поляруса, а незабаром Руслан Степанюк зробив рахунок 2:0, влучно пробивши з дальньої відстані.
До перерви гсоподарі зуміли відіграти один м’яч завдяки Олександру Філіпову, який результативно завершив взяття воріт команди Володимира Шарана після розіграшу кутового.
Втретє м’яч у воротах «Авангарда» побував одразу по перерві після подачі триколірними кутового на який відгукнувся Дмитро Леонов, який вдало зіграв головою. Решта часу пройшла у боротьбі, яка втім не вплинула на рахунок.

«Авангард» (Краматорськ) – ФК «Олександрія» - 1:3 (1:2)

Голи: 0:1, Полярус Артем (26), 0:2, Степанюк Руслан (34), 1:2, Філіпов Олександр (36), 1:3, Леонов Дмитро (48).