«Інгулець» розправився з «Буковиною» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 828

ФК «Інгулець» із Петрово у шостому турі друголігового Чемпіонату України з футболу  вдома з рахунком 2:0 переміг «Буковину» з Чернівців.

Після втрати очок у попередньому турі у Кременчуці, інгульчани були налаштовані рішуче. Вже у стартові хвилини господарям вдалося забити швидкий гол. Його автором став Олександр Мішуренко, який на 4-й хвилині влучно головою вразив ворота суперників.

Другого голу вболівальникам довелося чекати довго – аж до 80-її хвилини, коли Микола Кобець підключився до атаки і, отримавши м’яч у штрафному майданчику суперника, без опіки пробив потужно під ближню штангу воріт, встановивши остаточний рахунок зустрічі 2:0.

Перемога над «Буковиною» не дозволила «Інгульцю» повернути пальму першості, яку із 16-ма очками утримує «Колос» (Ковалівка), випереджаючи команду Віктора Богатиря за рахунок кращої статистики забитих-пропущених м’ячів. Саме з лідером 5 вересня команда з Петрово проведе очну дуель.

«Інгулець» (Петрове) — «Буковина» (Чернівці) - 2:0 (1:0).

«Інгулець»: Бобров, Пащенко, Ходуля, Голуб, Кобець, Тарануха (Катрюк, 55), Отрок (Хорольський, 83), Коляда, Запорожець (Прошенко, 56), Мішуренко, Колєсніков.
«Буковина»: Мусієнко, Музиченко, Рафальський, Сивка (Луцюк, 84), Темерівський, Майданевич, Дмитренко, Білала, Батрак (Красов, 75), Зінченко, Маковійчук (Рябий, 90).

Голи: 1:0, Мішуренко Олександр (4); 2:0, Кобець Микола (80).