Кіровоградська «Зірка» обіграла «Миколаїв» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1464

Кіровоградська "Зірка" у 7-му турі першолігового Чемпіонату України з футболу зуміла виправитися після несподіваної поразки у попередній грі, перемігши на домашньому полі сьогодні, 5 вересня, "Миколаїв".

Прикра поразка у виїзній грі призвела до втрати лідерства у чемпіонаті та змушувала команду Сергія Лавриненка на очах власних уболівальників доводити випадковість невдалого вояжу до Чернігова. І це наші футболісти взялися робити не відкладаючи справу на другий тайм. За 10 стартових хвилин червоно-жовті тричі загрожували воротам корабелів. Нажаль, спроби Романа Локтіонова, Григорія Баранця та Андрія Бацули закінчилисчя нічим. Як не скористалися чудовим шансом господарі на 28-й хвилині: Артем Щедрий із лівого флангу увійшов у воротарську зону суперників і відпасував на Локтіонова. На удар останнього зреагував воротар корабелів, але подальше добивання Романа результату не дало. До перерви гості дещо вирівняли гру, хоча більшою інціативою володіли все ж таки гравці "Зірки", не дозволяючи суперникам організувати більш-менш змістовну атаку. Невипадково за перший тайм "Миколаїв" не створив жодного небезпечного моменту.

Значно цікавішою і насиченішою на події зустріч стала після перерви, в якій вистачало і емоцій, і хвилювань і звичайно ж голів. На 51-й хвилині у карній зоні гостей на газоні опинився Григорій Баранець, проте свисток арбітра промовчав. За декілька хвилин він безуспішно пробивав головою.

Гості нагадали про себе на 60-й хвилині причому так, що на трибунах місцеві вболівальники затамували подих після дальнього удару метрів із 25-ти півзахисника корабелів Станіслава Чучмана. Юний воротар господарів Роман Льопка, який проводив другий офіційний матч за "Зірку", удар парирував, після чого м'яч поцілував верхню поперечину. Кіровоградці відповіли атакою, яку завершував Локтіонов - Романові забракло влучності.

В одному з епізодів м'яч після навісу захисника корабелів обрав дивну траекторію та знову сконтактував зі штангою воріт червоно-жовтих.

Господарям більше вдавалися атаки з лівого флангу, і саме з нього розпочиналися загострення, що призвели до двох голів у ворота "Миколаїва".

До першого з них справа дійшла на 69-й хвилині після того, як суперники сфолили у власній штрафній, збивши активного Григорія Баранця. Штатний пенальтіст "Зірки" Ігор Загальський і цього разу не схибив, відкривши рахунок у матчі - 1:0. Минуло лише чотири хвилини, як підопічні Сергія Лавриненка святкували друге взяття воріт. Іменинник сьогоднішнього дня Олександр Акименко зробив собі гарний подарунок, записавши до свого активу гольову передачу. Замінивши Григорія Баранця, він пробув на полі не більше двох хвилин і встиг стати співавтором другого взяття воріт корабелів. Після стрімкої контратаки він увірвався в воротарську зону гостей, на межі ауту навісив на Локтіонова, який у свою чергу ефектно ногою у падінні через себе направив м'яча за призначенням - 2:0.

Перебіг подій на полі присмусив футболістів із Миколаєва діяти активніше та сміливіше. Вони зуміли скористатися помилкою кіровоградців і невдовзі відіграли один м'яч. Перший удар Льопка парирував, однак зробив це невдало - прямо на ногу півзахисникові суперників Юрію Буличеву, який до всього ще й опинився без опіки, а тому легко і прицільно розстріляв із близької відстані ворота "Зірки" - 2:1.

До закінчення поєдинку червоно-жовті створили ще один небезпечний момент на 85-й хвилині у співавторстві Андрія Мостового і Романа Локтіонова, але більше кіровоградці все ж дбали за власні ворота, займаючись руйнуванням атак гостей. І їм це вдалося. "Зірка" зуміла відстояти прийнятний для себе рахунок і здобути важливі три очки, що одразу підняли нашу команду у турнірній таблиці на перше місце. Посунути з нього кіровоградців зможе лише київське "Динамо-2", яке свій матч 7-го туру ще не проводило.

Наступну гру команда Сергія Лавриненка проведе 12 вересня в Охтирці проти "Нафтовика-Укрнафти".

«Зірка» (Кіровоград) – МФК «Миколаїв» (Миколаїв) – 2:1 (0:0).
Голи: 1:0, Загальский Ігор (69, пенальті); 2:0, Локтіонов Роман (74); 2:1, Буличев Юрій (77).
Попередження: Бацула Андрій (38), Чучман Станіслав (90+1), Батюшин Юрій (90+3).