Кіровоградська «Зірка» здолала «Нафтовик-Укрнафту»

Кількість переглядів - 1224

Програючи за ходом матчу "Нафтовику-Укрнафті", футболісти "Зірки" зуміли переломити хід гри і здобути чергову перемогу сьогодні, 12 вересня, у 8-му турі першолігового Чемпіонату України з футболу.

Команда Сергія Лавриненка вже на старті зустрічі була в ролі наздоганяючих, пропустивши м'яча у власні ворота після помилки центральних захисників від Владислава Войцеховського. Виправити прорахунок в обороні тривалий час нашим футболістам не вдавалося доки на 39-й хвилині Андрій Мостовий не відновив паритет у поєдинку - 1:1, що зберігся до свистка арбітра на перерву.

На початку другого тайму червоно-жовтим вдалася атака, яку влучним ударом головою завершив Роман Локтіонов - 2:1, а за його екватором гості вже випереджали охтирчан зі ще більш відчутною перевагою 3:1. Для цього доклав майстерності Андрій Бацула, результативно виконавши штрафний удар.

Нафтовиків неприйнятний рахунок мотивував з подвійною завзятістю штурмувати ворота Павла Поштаренка, який нарешті після вимушеної двотурової відсутності, вийшов у стартовому складі і зайняв місце основного воротаря "Зірки". У декількох моментах він зумів допомогти команді, проте у компенсовані арбітром хвилини і наш голкіпер виявився безсилим, коли Валерій Сторубльовцев скористався метушнею у карній зоні нашої команди і скоротив рахунок до мінімуму - 2:3. На більше господарям поля не вистачило ані часу, ані можливостей. Кіровоградські футболісти виграли черговий поєдинок і продовжують разом із київським "Динамо-2" ділити лідируючі місця у турнірній таблиці.

"Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - "Зірка" (Кіровоград) - 2:3 (1:1).

Голи: 1:0, Войцеховський Владислав (4), 1:1, Мостовий Андрій (39), 1:2, Локтіонов Роман (52), 1:3, Бацула Андрій (74), 2:3, Сторубльовцев Валерій (90+1).