«Олександрія» не зуміла нав’язати боротьбу київському «Динамо»

Кількість переглядів - 619

«Олександрія» у матчі 7 туру чемпіонату України у гостях на стадіоні НСК «Олімпійський» зазнала поразки рахунком 0:3 від лідера Премєр-ліги, київського «Динамо».

Сценарій матчу був цілком прогнозованим. «Динамо» з перших хвилин більше володіло м'ячем і атакувало, а «Олександрія» організовано оборонялась і сподівалася на контратаку.

Півтайму киянам було важко долати насичену оборону суперника. Гості щільно грали проти опонентів і не давали простору для роботи з м'ячем. Господарі" пробивали по воротах з-за меж карної зони і ніяк не могли підбіратись ближче до воріт. Перший гол прийшов після провалу у центрі оборони і підключення до атаки з глибини Гармаша. Сілва виконав навіс, а Гармаш приактично без опору пробив з другого поверху у дальній кут воріт.
Згодом кияни подвоїли перевагу. Ярмоленко віддав низом з кутового на Віду, а хорват в дотик пробив у дальній кут.
Олександрійці витрачали багато сил на оборону воріт, однак, схоже, плану на гру після пропущеного голу у команди Шарана не було.
У другому таймі кияни продовжили почате і зусиллями Віди та Даніло Сілки збільшили свою перевагу. Врешті команда Реброва впевнено довела справу до розгромної перемоги - 3:0.
Відтак, «Динамо» повернулося на першу сходинку у таблиці, випереджаючи «Шахтар» на три очки.