Волейболісти-пляжники з Кіровограда виграли Відкритий кубок Києва (ФОТО)

Кількість переглядів - 1068

Спортсмени з комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради Ігор Свірідов і Антон Матвєєв повернулися переможцями з Відкритого Кубку Києва пам’яті Юрія Затворницького з пляжного волейболу, що 11 - 13 вересня проходив у столичному Гідропарку.

Турніри пам’яті дитячого тренера Юрія Георгійовича Затворницького стали вже доброю традицією у вересні і щоразу збирають все більше і більше учасників. Цього року за звичаєм змагання проводяться у трьох вікових категоріях – серед дітей віком до 14-ти, до 16-ти і до 18-ти років. Про значний зріст популярності турніру свідчить те, що учасниками Відкритого Кубку Києва імені Затворницького у 2015 році стала рекордна кількість - 190 команд. Це на 80 команд більше, ніж торік.
Кіровоградці у групі U-16 серед 23-х команд здолали усіх суперників і заслужено отримали звання переможців турніру.
Двома парами були представлені кіровоградці у групі U-18, де право називатися кращою командою виборювали 29 волейбольних пар. Найкращий результат у наших земляків тут показали Дмитро Заплаткін і Тарас Захаровський, які стали сьомими. Володимир Жупаненко та Ігор Царенко посіли дев’яте місце.
Готувала спортсменів до змагань Маргарита Кольцова.