Кіровоградська "Зірка" виграла битву лідерів і очолила чемпіонат(ФОТО)

Кількість переглядів - 1015

Футбольний матч серед лідерів Чемпіонату України першої ліги між кіровоградською "Зіркою" та київським "Динамо-2" завершився перемогою червоно-жовтих. За підсумками 9-ти турів вона вивела команду Сергія Лавриненка на перше місце в турнірній таблиці.

Протягом всього матчу кіровоградські футболісти демонстрували змістовний футбол, володіли ініціативою, повністю переграли лідера і заслужено додали до свого очкового кошика три пункти за перемогу над столичними футболістами.

Перший тайм пройшов за переваги господарів, які одразу взяли під контроль центр поля і почали шукати прогалини в обороні динамівців. На 17-й хвилині вони її знайшли. Артем Щедрий відпасував на Григорія Баранця, який у свою чергу зробив розрізну передачу на Олександра Акименка. Олександр технічно від лицьової лінії скинув на набігаючого Олексія Чичикова. Останньому лишалося «розстріляти» з кількох метрів практично безпорадного воротаря киян - 1:0. До перерви червоно-жовті ще двічі загострили ситуацію на полі, втім, рахунок на табло не змінився: ефектному удару зльоту Щедрого бракувало влучності, як і спробі Ігоря Загальського, який не скористався подарунком захисників гостей.

Проведена головним тренером "Динамо-2" Вадимом Євтушенком у перерві матчу робота зі своїми підопічними одразу проявилася на початку другого тайму. Кияни спробували перехопити ініціативу, але надовго їх не вистачило - за деякий час гравці "Зірки" запал гостей остудили. Тривало так до 67-ї хвилини, коли приспавши пильність червоно-жовтих, гості скористалися чи не єдиним створеним моментом, що призвів до взяття воріт кіровоградців.

Захисники «Зірки» помилились під час створення штучного офсайду та дозволили Павлові Полегеньку вийти на побачення з Павлом Поштаренком, який до цього часу роботи практично не мав. Футболісти "Динамо-2" зрівняли рахунок, тож "Зірці" довелося починати все спочатку.

Перша спроба підопічних Сергія Лавриненка завершилася ефектним ударом Андрія Мостового після розіграшу з Андрієм Бацулою штрафного на 73-й хвилині. Гарний сейв воротаря біло-синіх не дозволив місцевими уболівальникам плескати у долоні, але за чотири хвилини радість на трибуни все-таки прийшла. Гольову комбінацію організували Дмитро Фатєєв та Романа Локтіонов. Захисник господарів поля подав від лицьової лінії правого флангу до штрафного майданчика. На цей навіс відгукнувся нападник кіровоградської команди Роман Локтіонов, розстрілявши воротаря суперників - 2:1. За хвилину Роман міг оформлювати дубль, але після його удару головою, м'яч влучив у верхню поперечину воріт.

Кіровоградські футболісти продовжували тиск на ворота гостей, в той час як поодинокі спроби киян створити щось небезпечне завершувалися нічим. Деяке хвилювання за результат виникло коли пішли компенсовані арбітром хвилини. Кияни заробили кутовий. Біля воріт "Зірки" виникла метушня, яку господарі зрештою розрядили. На більше динамівці не спромоглися, тож закономірна перемога "Зірки" 2:1, яка вивела кіровоградську команду на перший рядок турнірної таблиці у Першій лізі.

На післяматчевій прес-конференції наставник "Динамо-2" Вадим Євтушенко передусім привітав "Зірку" з виходом на перше місце, визнавши, що перемога команди була заслуженою.
"Команда досвідчена, зіграна, не дала зіграти нам так, як того хотілося б. Не кращим чином провела матч наша захисна лінія. Нам забили два м'ячі практично без супротиву. Ми сьогодні не піднялися, тому що "Зірка" не дала нам цього зробити. Бажаю, щоб кіровоградська команда виконала поставлену задачу - виграла Першу лігу і вийшла до Прем'єр-ліги", - підсумував Євтушенко.

Керманич "Зірки" Сергій Лавриненко в першу чергу привітав уболівальників команди, подякував за віру та підтримку.

"Динамо-2 недарма посідало перше місце до сьогоднішнього поєдинку. У команди зібрана краща молодь у Першій лізі. Грати було дуже важко, заважала спека, але футболісти зуміли проявити терпіння та досягнути результату. Допомогли і вдало проведені у другому таймі заміни. Результатом і грою я задоволений. Ця перемога додасть нам позитивних емоцій і стимул напередодні принципового кубкового протистояння з "Олександрією", - зазначив Лавриненко.

Нагадаємо, кіровоградське дербі між командами «Зірка» та «Олександрія» в рамках 1/8 Кубку України відбудеться 23 вересня о 18.00 на стадіоні «Зірка».