«Олександрія» розгромила «Карпати» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 811

Вчорашній матч 8-го туру Чемпіонату України у Лізі Парі-Матч між «Олександрією» та  «Карпатами»  завершився крупною перемогою господарів з рахунком 4:1.

Звитягою над львів’янами футболісти «Олександрії» зробили гарний подарунок своєму наставникові, який за два дні до матчу з «Карпатами», в яких він свого часу грав, а згодом їх тренував, виповнилося 44 роки. Гравці нічого не стали вигадувати, вирішивши привітати головкома з розмахом - яскравою, красивою і результативною грою. І це їм повною мірою вдалося.

Початок розгрому поклав на 19-й хвилині точним ударом Віталій Пономар. А остаточний рахунок матчу встановив Євген Банада, на 73-й хвилині забивши 4-й гол у ворота команди Ігоря Йовічевіча.
Окремо слід зазначити дубль, який оформив у цій зустрічі Віталій Пономар. На те, щоб забити два голи, гравцеві господарів потурбувалися 35 хвилин ігрового часу.
Перемога над «Карпатами» стала для «городян» першою з різницею «+3 і більше» зі старту Ліги Парі-Матч. Три очки команді Володимира Шарана забезпечили результативні удари Віталія Пономаря (двічі), Василя Грицука і Євгенія Банади. Львів'ян вистачило тільки на гол престижу. За рахунку 0:3 Вадиму Страшкевичу вдалося вдало зіграти на добиванні.

ФК «Олександрія» - «Карпати» (Львів) – 4:1 (1:0)
20.09.2015р., 17-00, КСК «Ніка», 3488 глядачів, +27, поле 5

Голи: 1:0, Пономар Віталій (20); 2:0, Грицук Василь (52); 3:0, Пономар Віталій (54); 3:1, Страшкевич Вадим (64); 4:1, Банада Євген (73).