«Інгулець» переміг «Кристал» і закріпився на другому місці (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 796

В матчі 9-го туру Другої ліги петровський «Інгулець» в Херсоні здолав місцевий «Кристал» - 2:0.

Досить активно розпочали матч футболісти «Інгульця». Вже на першій хвилині Юрій Перін вивів Колєснікова на ударну позицію: з гострого кута Віталій не зміг переграти голкіпера. А вже через дві хвилини Артем Прошенко асистував Періну і Юрій відкрив рахунок. Повівши в рахунку, підопічні Віктора Богатиря не збиралися збавляти темп своїх атак, створюючи моменти біля воріт суперника. З передачі Запорожця пробивав Колєсніков – голкіпер виручив господарів.
У другій половині зустрічі гостям вдалося подвоїти рахунок: Іван Отрок скористався передачею Колєснікова. Господарям вдалося кілька раз потурбувати голкіпера «Інгульця»: Денис Бобров після удару за меж штрафного майданчику по-справжньому «врятував» команду. Граючи по рахунку, гості провели кілька потенційно небезпечних контратак, але не вистачало завершальної передачі.

У наступному турі, 27 вересня, «Інгулець» вдома прийме «Енергію» (Нова Каховка).

«Кристал» — «Інгулець» 0:2 (0:1) (Перін, 3; Отрок, 67)

«Інгулець»: Бобров, Кобець, Пащенко, Бриль, Прошенко, Запорожець, Коляда, Катрюк (Отрок, 65), Колєсніков (Сокол, 75), Перін (Мішуренко, 68), Голуб.