Перше кубкове протистояння кіровоградської "Зірки" та "Олександрії" сильнішого не виявило (ФОТО)

Кількість переглядів - 1385

У принциповому та непоступливому першому кубоковому поєдинку "Зірка" з "Олександрією" , обмінявшись голами у першому таймі, сильнішого так і не виявили.

Коли жереб звів у 1\8 фіналу Кубку України дві команди з Кіровоградщини, стало зрозумілим, що чергове дербі одвічних суперників принесе масу боротьби та емоцій, а вихід до наступного кола змагань будь-якій із команд обійдеться дорогою ціною. Дане припущення цілком підтвердилося у першому протистоянні, що відбулося на стадіоні "Зірка" сьогодні, 23 вересня. Емоцій як на полі так і на трибунах вистачало, а от гольових моментів команди створили не так багато, граючи обережно, з максимальною концентрацією, усвідомлюючи ціну бодай найменшої помилки. Настороженість господарів, що переможець Першої ліги минулого сезону "Олександрія", команда за класом вище, швидко розвіялася на самому початку протистояння. Перший тайм червоно-жовті виграли безсумнівно, що на післяматчевій прес-конференції визнав і керманич гостей Володимир Шаран. Шкода, що на інформаційному табло ця перевага так і не відобразилася. Для кіровоградців все починалося якнайкраще. Вже на 12-й хвилині команда Сергія Лавриненка повела в рахунку після успішно реалізованого Олександром Кучеренком пенальті, яке арбітр Михайло Митровський призначив за гру рукою у власній штрафній зоні одного з гравців суперників.
Надалі на полі було багато боротьби, хоча до гольових моментів справа не доходила. Перший удар у ствір воріт "Зірки" городяни виконали лише на 25-й хвилині. З ним новачок "Зірки" воротар Євген Паст, якого клуб підписав усього два дні тому, впорався легко немов на тренуванні. Коли вже більшість футболістів подумки була у роздягальні, на 44-й хвилині олександрійці зуміли зрівняти рахунок. Лупашко сфолив і арбітр призначив штрафний у бік наших футболістів. До м'яча підійшов новачок гостей Давид Таргамадзе і виконав бездоганний удар метрів із 25-ти під самісіньку хрестовину - 1:1.
У  другому таймі помилка автора голу у складі червоно-жовтих Олександра Кучеренка ледь не
призвела до другого взяття воріт нашими суперниками. На 58-й хвилині нашого захисника обікрав Артем Полярус, обіграв воротаря і вже пробивав у пусті ворота. На щастя Олександр устиг повернутися і вибити м'яча, ліквідувавши загрозу. Господарі відповіли за декілька хвилин ударом Артема Щедрого, після якого шкіряна сфера пролетіла в лічених сантиметрах від лівої штанги воріт Владислава Леванідова. На 68-й хвилині Щедрий знову був на вістрі атаки, однак щільна опіка захисників завадила йому результативно завершити атаку.

Ближче до екватора другого тайму олександрійці свідомо віддали ініціативу і відверто почали грати на утримання рахунку. Щоб досягти бажаного результату та завершити зустріч звитягою Сергій Лавриненко провів декілька замін, випустивши Олексія Чичикова,Ігоря Загальського та Олександра Акименка, але їхня активність успіхом не увінчалася. У додані арбітром до основного часу чотири хвилини гравці "Зірки" виконали два кутові, з яких, втім, нічого вартого уваги не вийшло, тож матч так і завершився з нічийним рахунком - 1:1.
Аналізуючи перший кубокий поєдинок, на післяматчевій прес-конференції наставник "Олександрії" Володимир Шаран у першу чергу відзначив як його команді було приємно грати за переповнених трибун. Що стосується суперника, то він був переконаний - його футболісти грали з командою, яка за класом повинна виступати у Прем'єл-лізі. За словами Володимира Богдановича до Кіровограда його футболісти їхали за перемогою. Перший тайм олександрійці, на його думку, програли, але потім вирівняли гру, хоча "Зірка" загалом і створила більше моментів. Завдання виходу до 1\4 Кубку України, за словами Шарана, "Олександрія" вирішуватиме вдома у другому матчі.
Наставник "Зірки" Сергій Лавриненко теж передусім відзначив, як приємно грати, коли на стадіоні понад сім тисяч місцевих уболівальників, і команда отримує таку масову підтримку. Він вважає, що гра була важкою для обох команд. Обидва колективи грали обережно, хоча більше небезпеки було з боку "Зірки", суперник же будував гру на швидких контратаках.
Тепер розв'язка інтриги як і доля путівки у наступне коло кубкового турніру вирішуватиметься у матчі-відповіді, що відбудеться 28 жовтня в Олександрії на стадіоні "Ніка".