Кіровоградська «Зірка» програла у Полтаві

Кількість переглядів - 674

Поразкою для лідера Першої ліги – «Зірки» завершилася виїзна гра 10-го туру. Кіровоградці поступилися «Полтаві».

Важко спрогнозувати сценарій і підсумок гри, якби команда Сергія Лавриненка скористалася своїм шансом у першому таймі, коли на 31-й хвилині кіровоградці отримали право на пробиття 11-метрового. Але штатний пенальтист червоно-жовтих Ігор Загальський цього разу схибив: його потужний удар прийняла на себе штанга.
Господарі теж мали свої нагоди, які реалізувати не змогли, тож на перерву команди пішли за нічийного рахунку.
Початок другої половини поєдинку вирішив подальшу долю всього матчу.
На 55-й хвилині полтавчани під час виконання кутового захисники «Зірки» не встежили за Денисом Фаворовим, який влучно пробив головою у правий від Євгена Паста кут, вивівши господарів уперед – 1:0.
За декілька хвилин наші суперники мали ще одну можливість забили, та на щастя, вони не скористалися прорахунками оборонців «Зірки». Ближче до завершення матчу полтавчани свідомо віддали ініціативу, граючи другим номером від оборони. Тотальна перевага червоно-жовтих у заключні хвилини до взяття воріт господарів не призвела. Команда Сергія Лавриненка втратила першу сходинку в турнірній таблиці. Щоб відновити лідерство «Зірці» вкрай необхідно в наступному турі 3 жовтня перемагати харківський «Геліос», який після перемоги в останньому турі над «Нивою» (3:0) вийшов у лідери чемпіонату.

ФК «Полтава» – «Зірка» (Кіровоград) – 1:0 (0:0).

Гол: 1:0, Фаворов Денис (55).
Нереалізований пенальті: Загальський Ігор (32, штанга).
Попередження: Ковальов Максим (13), Ковтун Олексій (31), Каваців Ярема (37), Лупашко Владислав (44), Мостовий Андрій (65), Вовченко Микита (86), Іванов Єгор (87), Акименко Олександр (88), Недоля Артем (88), Кучинський Максим (90+5).