У Кіровограді змагалися шахісти

Кількість переглядів - 551

Традиційно чемпіонатом Кіровського району з шахів серед чоловіків і юнаків спортсмени-інтелектуали обласного центру відкривають сезон, який щороку наприкінці січня проходить у шаховому клубі «Біла тура». Нинішнього року змагання тривали з 10 до 27 січня, а боротьбу за нагороди в ньому вели 26 шахістів.

Серед чоловіків перше перемогу святкував учень навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 18 – дошкільний навчальний заклад – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Богдан Басько, який набрав 8,5 балів із 9 можливих. Срібним призером став учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Данило Градобоєв. Звання бронзового призера виборов пенсіонер Володимир Кеванашвілі.

Юнацькі змагання виграв учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Дмитро Литвинюк, який випередив учня Бережинської загальноосвітньої школи Дмитра Нечипоренка та учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 Станіслава Апоркіна. Вони відповідно розподілили друге та третє місця.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.