Кіровоградки влучно стріляли на Чемпіонаті України серед спортивних шкіл (ФОТО)

Кількість переглядів - 841

Кіровоградські снайпери здобули дві нагороди на Відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, училищ фізичної культури та спортивних клубів.

Змагання проходили 23-29 вересня у Львові серед спортсменів 1991 р.н. і молодших.
Серед 24 команд ДЮСШ честь збірної нашої області відстоювали три вихованки комплексної ДЮСШ №3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради та обласної школи вищої спортивної майстерності - Олена Шевченко, Сабіна Ібрагімова та Лілія Нестеренко.

Нашим спортсменкам двічі підкорився п’єдестал у стрільбі з малокаліберного пістолета (МП-5: дистанція 25 м, 30 залікових пострілів  по чорному колу та 30 залікових пострілів по мішені, що з'являється) та пневматичного пістолета (ПП-2: дистанція 10м, 40 залікових пострілів).
В обох видах стрільби наші дівчата стали срібними призерками.
В особистому заліку Олена Шевченко у вправі МП-5 стала четвертою.

Серед чоловіків найвищий результат показав Роман Неводничий, який  посів 5 місце на малокаліберному пістолеті (МП-8: швидкісна стрільба по п’яти мішенях, що з’являються, дистанція 25 м)
Готували спортсменів до змагань заслужений тренер України Ілгам Ібрагімова та Олена Ібрагімова.