Четверо кіровоградців стали чемпіонами Європи з бойового самбо (ФОТО)

Кількість переглядів - 942

Надзвичайно вдалим видався вояж членів Федерації бойового самбо Кіровоградщини у складі збірної України на Чемпіонат Європи серед чоловіків, молоді та юніорів, що 25-26 веренся проходив у м. Міхаловце (Словаччина). Усі шестеро наших спортсменів повернулися додому з медалями.

П’ять спортсменів, вихованці тренера В’ячеслава Шульги, представляли кіровоградський клуб Tiger. Із них чотирьом підкорився найвищий п’єдестал пошани. Чемпіонами Європи стали Роман Майнич (чоловіки, 74 кг), Андрій Турчин (молодь, 74 кг), Костянтин Шульга (юніори, 57 кг) і Богдан Прозоров (юніори, 62 кг). Віталій Шишмарьов (юніори, 62 кг) став віце-чемпіоном континенту, поступившись у фіналі лише своєму одноклубникові.
Шосту нагороду нашій команді приніс боєць зі знамя’нського клубу «Пітфайтер» Владислав Ільїн. Підопічний тренера Олексія Слуцького у вазі до 82 кг серед чоловіків став срібним призером.

Своїми результатами наші бійці допомогли збірній України очолити командний залік у чоловіків, а серед молоді на юніорів вивести національну збірну на друге підсумкове місце, пропустивши уперед лише господарів, словаків.
У змаганнях брали участь 145 спортсменів з 14 країн Європи: України, Польші, Франції, Словаччини, Чехії, Румунії, Угорщини, Хорватії, Болгарії, Німеччини, Латвії, Білорусії, Македонії та Словенії.