"Зірка" розгромила "Геліос" і знову вийшла в лідери чемпіонату (ФОТО)

Кількість переглядів - 948

Кіровоградська "Зірка" в 11-му турі 3 жовтня на домашньому полі розгромила харківський "Геліос" і знову очолила першоліговий чемпіонат.

Поразка у попередній грі з "Полтавою" позбавила команду Сергія Лавриненка першого місця, тож, щоб повернути втрачені позиції наші футболісти мали будь-що перемагати. Бажаного результату червоно-жовті досягли, розгромивши "сонячних" з рахунком 4:0.

Свою непоступливість гості демонстрували лише в першому таймі, довівши, що «Геліос» – доволі зібрана, організована команда, яка мало пропускає. А от по перерві гравцям "Зірки" вдалося знайти ключі від воріт харків'ян: м'ячі у їхні ворота почали залітати з завидною регулярністю. Початок розгрому поклав Борис Баранець на 48-й хвилині, а незабаром він став автором дублю. Його справу довершили Олексій Чичиков і Олександр Акименко.

Гра з амбітною командою, що входить до групи лідерів чемпіонату очікувалася непростою, натомість для "зіркових" завершилася з неочікувано приємним результатом.

Із 22-ма очками команда Сергія Лавриненка піднялася на перший рядок турнірної таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача криворізький "Гірник" на один пункт.

Наступну гру "Зірка" проведе 10 жовтня у гостях проти аутсайдера чемпіонату "Ниви".

"Зірка" (Кіровоград) - "Геліос" (Харків) - 4:0 (0:0).
Голи: 1:0, Баранець Борис (48); 2:0, Баранець Борис (61); 3:0, Чичиков Олексій (70); 4:0, Акименко Олександр (90).