«Дніпро» на класі переміг «Олександрію» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 825

«Олександрія» не зуміла взяти бодай одне очко в поєдинку з «Дніпром» чергового туру Ліги Парі-матч, що відбувся вчора, 4 жовтня у Дніпропетровську.

У «Олександрії» напередодні поїздки до Дніпропетровська були великі кадрові втрати. Відразу шість гравців не могли взяти участь у матчі - Новак, Леонов, Матвєєв, Микицей, Грицук і Пономар.

Не встигли команди зіграти і п'яти хвилин, як всі карти були розкриті: гості без найменшого натяку на атаки окопалися на своїй половині поля, тоді як «Дніпро» неспішно взявся цю оборону зламувати. Про якусь контргру олександрійців навіть говорити немає сенсу, оскільки всі спроби перейти центр поля були однаковими. Хтось із захисників чи центральних півзахисників далеко вибивав м'яч в напрямку Коломойця, форвард наодинці намагався щось вигадати в протистоянні з Чигриським або Гуйє, а партнери допомагати і не думали. Іноді ще наміри атакувати зображували Голенков з Козаком, ось тільки допомоги нападаючому від них практично не було. Та й все одно обидва півзахисника більше думали про захист своїх воріт, ніж про воротах суперника.

Дніпропетровці у своїх атаках спочатку робили ставку більше на правий фланг, де пристойно проявляв активність Томечак. Практично всі небезпечні подачі в штрафний майданчик були саме від хорвата, однак замикати їх не виходило. Селезньову було анітрохи не легше, ніж його колезі з «Олександрії»: Євген весь час перебував під опікою відразу двох суперників, а іноді навіть і трьох. Непогано намагався підключатися до атак протилежним флангом Матос, іноді навіть опиняючись адресатом подачі в штрафний майданчик. Якраз після однієї з таких подач Лео в боротьбі з суперником і Селезньовим завдав єдиний більш-менш цікавий удар дніпропетровців по воротах гостей. Однак Леванідов правильно зайняв позицію, зумівши перевести м'яч на кутовий.

В цілому ж перший тайм пройшов в тотальній боротьбі з перевагою «Дніпра» в контролі м'яча. Хоча ніяких дивідендів господарям це, по суті, не давало, оскільки небезпечних моментів біля воріт суперника не було. Не було нічого цікавого і біля воріт Лаштувки, що змушувало чеха самотньо нудьгувати. За 45-ть хвилин команди на двох пробили по воротах всього-то чотири рази, з них два удари по воротах «Олександрії» були у ворота.

У перерві Маркевич зробив відразу подвійну заміну, адже щось треба було міняти, інакше був високий ризик чергової втрати очок. Вихід на поле Матеуса і Данило серйозно пожвавив гру, а однофамілець легендарного німецького захисника ще й героєм матчу став. Першим результативною дією реактивний бразилець відзначився на 55-й хвилині при подачі кутового. Матеус класно зіграв потилицею на ближній штанзі при подачі кутового, а Чигринському залишалося лише влучити у порожній кут воріт - 1:0. Хоча і захисника теж треба відзначити, адже Дмитро майстерно утік від опіки.

Пропущений гол змусив олександрійців забути про свій «автобус» і почати розкриватися, щоб постаратися зрівняти рахунок. Вільні зони, які стали утворюватися в захисті суперника - це найкраще середовище для швидкого Матеуса. Бразилець раз за разом почав робити свої рейди, змушуючи захисників «Олександрії» пристойно побігати. Прекрасно допомагав і Селезньов, який почав пристойно «возити» захисників. Саме Євген і зробив другий гол: форвард увірвався в штрафний майданчик, обіграв захисника і віддав чудовий пас на Матеуса. Бразильцеві, як і Чигринському 15-тьма хвилинами раніше, треба було просто влучити у ворота - 2:0.

Нехай у другому таймі гості і зарухалися краще, а після першого пропущеного м'яча ще й сміливіше в атаку ходити стали, але шансів хоча б на один забитий м'яч у них не було. Пристойний відсоток атак олександрійців «рубав» ще на підході до штрафного Федорчук, а решта просто розбивалися об оборону господарів. Так жодного удару по воротах Лаштувки у другому таймі і не було нанесено, не кажучи вже про якісь гольові моменти. А якщо не б'єш по воротах, то про які голи може йти мова?

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Олександрія" 2: 0

Голи: Чигринський 55, Матеус 72

"Дніпро": Лаштувка, Піко (Матеус 46), Гуйє, Ротань, Федорчук, Лучкевич (Данило 46), Томечак, Гама, Чигринський, Матос, Селезньов (Федецький 78)

"Олександрія": Леванідов, Басов, Козак (Таргамадзе 75), Банада (Степанюк 68), Імереков, Коломоєць, Чеботаєв, Голенков (Чорний 59), Запорожан, Мягков, Сухоцький

Попередження: Піко 35 - Чеботаєв 44, Голенков 47, Чеботаєв 90 + 3

Вилучення: Чеботаєв 90 + 3