Кіровоградська «Зірка» вдома забила «Авангарду» п’ять м'ячів (ФОТО)

Кількість переглядів - 1235

У другому матчі поспіль «Зірка» перемагає з рогромним рахунком. У 13-му турі першолігового чемпіонату України сьогодні, 17 жовтня червоно-жовті на домашньому полі декласували краматорський «Авангард» - 5:1.

Гості намагалися чинити опір команді Сергія Лавриненка у першій половині. Втім, вже до перерви господарі двічі засмутили воротаря краматорчан Сергія Семено. Спочатку кіровоградці провели декілька безуспішних атак лівим флангом, пробивали штрафний неподалік від карної зони. Володіння м'ячем і постійний натиск на ворота «Авангарда» увінчався успіхом на 26 хвилині: за гру рукою у власній штрафній одного з гравців команди гостей, арбітр матчу Олександр Павлюк призначив 11-метровий, який холоднокровно реалізував Олександр Кучеренко – 1:0. За п'ять хвилин нагоду подвоїти перевагу мав Григорій Баранець, але після розіграшу штрафного і його подальшого удару метрів із 20-ти , м'яч пролетів в лічених сантиметрах від правої стійки воріт.

Коли вже всі глядачі на трибунах після завершення основного часу чекали свистка арбітра, настрій місцевій публіці та своїй команді підняв Борис Баранець і завершив справу брата. Після атаки лівим флангом він підключився і, отримавши кулястого, з лінії карної зони потужно пробив, примусивши вдруге катіпулювати Сергія Семено.
Футболісти «Авангарда» за весь першцй тайм нічим особливим не запам'яталися. Воротар «Зірки» Євген Паст переважно нудьгував, лише тричі вступивши у гру: одного разу знявши навіс, вдруге – перехопивши простріл, а втретє прийнявши несильний удар центром.
Жвавішою та насиченішою гра стала по перерві. Гості були змушені йти вперед, залишаючи оголеними тили, тож м'яч менше затримувався у центрі поля. На початку другого тайму лише майстерність Євгена Паста не дозволила суперникам скоротити, а можливо і зрівняти рахунок. Наш страж воріт двічі продемонстрував дива майстерності, парирувавши небезпечні удари футболістів «Авангарда». Ці епізоди стали чи не найвирішальнішими у звітному поєдинку. А далі настала черга зіркових.  Третє взяття воріт краматорчан підопічні Сергія Лавриненка оформили на 61-й хвилині після вдалої комбінації, що розпочалася навісом із лівого флангу у воротарську зону суперників на Чичикова. Олексій, взявши на себе всю увагу воротаря, технічно головою відпасував на Романа Локтіонова, якому лишалося переправити м'яча у пусті ворота - 3:0.

Не встигли футболісти Якова Кріпака відійти від такого нокдауну, як за три хвилини Артем Щедрий довів рахунок до ще розгромнішого. Отримавши розрізний пас, із центра поля, яким були пошиті в дурні захисники гостей, він вийшов на побачення з воротарем «Авангарда», не залишивши шансів Сергію Семено – 4:0. У такій ейфорії гравці «Зірки» зовсім забули, що власні ворота треба теж захищати і дозволили суперникам провести успішну контратаку, яка закінчилася влучним ударом Максима Дигтярьова – 4:1.  За декілька хвилин від другого голу ворота «Зірки» врятував Євген Паст. А ефектну крапку в цьому не зовсім захоплюючому, проте рясному на голи протистоянні, поставив півзахисник червоно-жовтих Ігор Загальський, який вийшовши на заміну вже у компенсовані арбтіром хвилини, вп’яте примусив голкіпера гостей виймати м’яча з сітки власних воріт, вдало обігравши Серія Семено  в очному побаченні.
Розгромна перемога допомогла «Зірці» з 28 очками утримати лідерські позиції в чемпіонаті. Найближчий переслідувавч – «Оболонь-Бровар» після сьогоднішьої перемоги над «Полтавою» (3:1) відстає на два пункти.
Наступний тур «Зірка» проведе удома, 22 жовтня, проти маріупольського «Іллічівця».