«Олександрія» легко переграла «Волинь» (ФОТО)

Кількість переглядів - 1256

Несподівано легко «Олександрія» на своєму полі у вчорашньому матчі 11-го туру завдала поразки команді з групи лідерів Прем’єр-лігового чемпіонату луцькій «Волині» - 3:1.

Волинь почала матч, як фаворит, володіючи м'ячем і проводячи атаки. Так тривало хвилини до 20-й, поки господарі не перехопили ініціативу. Олександрійці проводили атаки, але до реальних моментів справа ніяк не доходила. То воротар перехопить м'яч, але круглий просто вилетить за межі поля. Підопічні Кварцяного теж проявляли активність на флангах, але Леванідова серйозно не турбували.
Гол гості пропустили перед перервою. Відмінну діагональ виконали господарі, Таргамадзе в дотик переправив на Мягкова, а той прострілив на Коломойця. Форвард «Олександрії» легко переправив м'яча у сітку. Господарі відразу ж повинні були подвоювати перевагу. Пономар перехопив м'яч у центрі поля, пройшов до штрафної і вдарив у штангу. Добивав м'яч Коломоєць, але дуже неточно.
Після перерви «Волинь» стала грати ще гірше. Нічого не виходило у підопічних Кварцяного. «Олександрія» тиснула на ворота Неділька по всьому периметру і на 55 хвилині старання увінчалися успіхом. Коломоєць пробив з гострого кута у воротаря, від нього м'яч відлетів у центр штрафного, де його чатував Мягков. Останній оформив гол + пас у матчі.
Кварцяний випустив Мемешева і Козьбана ще на початку тайму і після цього варіантів для посилення гри у гостей не залишилося. Редван міг скоротити розрив у рахунку, але бив в упор і не влучив по воротах. За 5 хвилин він привіз третій гол у ворота своєї команди. Татарин втратив м'яча на своїй половині поля, після чого Козак проникаючим пасом вивів до воріт Коломойця. Той легко оформив дубль ударом у кут воріт.
Команди вже догравали матч і Леванідов хотів оформити «Шат аут», але дав йому це зробити Андрій Запорожан і Віталій Романов. Перший здійснив необов'язковий фол у штрафному, а Романов вірно вказав на точку. Матей легко переграв Леванідова і оформив підсумковий результат.
Перемога вивела команду Володимира Шарана у турнірній таблиці на восьме місце.

«Олександрія» (Олександрія) – «Волинь» (Луцьк) - 3:1 (1:0).

Голи: Коломоєць, 40, 82, Мягков, 55 - Матей, 90 + 1, з пенальті

"Олександрія": Леванідов - Микицей, Шендрик, Басов, Сухоцький - Таргамадзе (Козак, 76), Запорожан, Мягков, Полярус (Банада, 64) - Коломоєць, Пономар (Старенький, 84)
"Волинь": Неділько - Насонов, Жуніч, Шабанов, Шиш - Політило, Богданов (мемешев редван раїмович, 53) - Матей, Кравченко (Горопевшек, 85), Кобахідзе - Діденко (Козьбан, 46)
Попередження: Мягков, Запорожан, Старенький - Жуніч, Шабанов, Насонов.