Кіровоградка стала володаркою Кубку України з кульової стрільби (ФОТО)

Кількість переглядів - 1032

Медальна колекція вихованців обласної школи вищої спортивної майстерності та комплексної ДЮСШ №3 м. Кіровограда поповнилася двома нагородами та двома виконаннями нормативів майстрів спорту України після участі у Кубку України з кульової стрільби, що 12-16 жовтня проходив у Вінниці.

Серед 150 учасників змагань володаркою Кубку України з виконанням нормативу майстра спорту України у двох стартах на пневматичному пістолеті (вправа ПП-2), стала Тетяна Селедцова (на фото у центрі). Бронзовим призером  у вправі ПП-3 став Олександр Зайцев (на фото праворуч, тренер ЗТУ Ібрагімов І.М.).
Вихованка ДЮСШ №3 Альона Шевченко (на фото ліворуч), яка нині навчається у Львівському училищі фізичної культури (тренери ЗТУ Ібрагімов І.М. та Моклович В.Я.) стала фіналісткою змагань у вправі ПП-2, виконавши вперше норматив майстра спорту України. Показаний Альоною Шевченко результат не є випадковим. Протягом останнього року вона стабільно входить до призових трійок чемпіонатів України серед молоді. Лише декілька тижнів тому, на початку жовтня у Львові на відкритому Чемпіонаті України зі стрільби кульової серед юнаків та дівчат 1997 р. н. і молодших, вона стала чемпіонкою України у стрільбі з мілкокаліберної зброї у вправі МП-5 та завоювала срібну медаль у вправі ПП-2, а в командних змаганнях разом із Євгенією Шаловою та Анастасією Юровою, посіла друге командне місце у стрільбі з пневматичного пістолета.