Кіровоградська «Зірка» знову пропустила на останніх хвилинах

Кількість переглядів - 549

Кіровоградська «Зірка» провела перші матчі на навчально-тренувальному зборі в Алушті. Кіровоградські футболісти двічі зіграли з  армянським «Титаном».

Футбольний спаринг розпочав «другий склад» «Зірки». Перший матч пройшов за відчутної переваги кіровоградців, проте в підсумку нічия – 0:0.

Другий матч мав більш впертий характер. Суперники діяли жорстко, а іноді й грубо. Під час матчу відбулася сутичка гравців обох команд та масове вилучення (з правом заміни). Не сприяв комбінації гри важкий стан поля олімпійської бази «Спартак» в Алушті .

У першому таймі в цілому була рівна боротьба, суперники створили по декілька гольових моментів. А ось у другій половині уже «Зірка» переважала свого суперника. Забитий кіровоградцями м’яч – наслідок тієї самої переваги. Проте першими пропустили футболісти «Зірки». Гол з пенальті у ворота кіровоградської команди влетів після удару  В. Прокопченка на 57 хвилині.

«Зірка» дотисла суперника і зрівняла рахунок на 89 хвилині. Проте на 92 –й,  наразилися на стрімку атаку суперника та пропустила. У підсумку -1:2.

Майже так само було пропущено вирішальний м’яч у Тирасполі.

Третього лютого «Зірка» у Алушті проведе с «Титаном» ще одним контрольний поєдинок (нагадаємо, що саме з цим незручним суперником кіровоградці 24 березня зустрічаються вдома у стартовому матчі весняної частини чемпіонату) , а 7-го лютого в Ялті тестуватиме охтирський «Нафтовик». Після цієї гри команда повертається до Кіровограда.

Наразі, Контракти з ФК «Зірка» підписали: Вадим Гонщик, Михайло Дячук-Ставицький («Арсенал» Б.Церква), Олександр Логінов («Сталь» Дніпропетровськ) та Ігор Загальський (переведений з основного складу «Зірки-2»).