Кіровоградці перемогли у відкритій першості Києва з бразильського джиу-джитсу

Кількість переглядів - 427

Команда СК "Борець" з Кіровограда виборола перше командне місце на відкритому чемпіонаті Києва з бразильского джиу-джитсу. Престижний турнір зібрав цьогоріч рекордну кількість участників - понад 400 спортсменів.

Географія учасників турніру представляла всю Україну, а також команди з Молдавії та Ізраїлю. Вдало виступии кіровоградські спортсмени: Васильченко Олександр – 1 місце у своїй ваговій категорії і 1 місце в абсоютній вазі; Непота Роман – 1 місце у своїй ваговій категорії і 1 місце в абсоютній вазі; Блажко Ярослав – 1 місце у своїй ваговій категорії і 2 місце в абсоютній вазі; Руснак Василь – 1 місце, Коркач Сергій – 2 місце, Криж Євген – 2 місце, Шлапак Тимур – 2 місце, Коханов Володимир – 3 місце, Саламаха Антон – 3 місце, Сидоренко Вадим – 3 місце.

Особливо вдалим був виступ Олександра Васильченка, який переміг усіх супротивників у своїй вазі, а потім ще виграв три поєдинки в абсолютній вазі серед юніорів. При цьому, двоє супротивників були важчими за Олександра більше ніж на 20 кілограмів. Кращим в абсолютній вазі серед дорослих став ще один представник команди СК «Борець» (Gracie Barra Кировоград) Роман Непота, який продемонструав відмінну техніку і волю до перемоги. Чудовий результат і в кіровоградця Василя Руснака. Він виборов “золото” у своїй вазі. На шляху до свого успіху Василь здобув 5 перемог, при цьому усі поєдинки наш спортсмен завершив достроково, або ж із перевагою у 15 пунктів.