«Олександрія» перемогла «Зірку» у кубковому матчі та вийшла до чвертьфіналу (ФОТО)

Кількість переглядів - 1107

Після нічиєї у першій грі з «Олександрією» (1:1) 1/8 фіналу Кубка України, у сьогоднішньому матчі-відповіді кіровоградська «Зірка» залишала непогані шанси на вихід до наступного кола магань, але вкотре команда Сергія Лавриненка не зуміла подолати у принциповому дербі своїх земляків.

Для «Зірки» гра мала надважливе значення не лише через бажання вийти до чвертьфіналу. Гості були налаштовані на перемогу, адже востаннє олександрійців вони долали понад 10 років тому. У першоліговому чемпіонаті «Зірка» тримає лідируючу позицію і вже зараз налаштована наступного сезону підвищитися в класі, в той час як підопічні Володимира Шарана, після виходу до Прем’єр-ліги, намагаються закріпитися в еліті українського футболу.

Як показала гра, що відублася 28 жовтня на стадіоні «Ніка» в Олександрії, питання реваншу «Зірки» вкотре відклалося на невизначений термін. Господарі вирішили долю матчу у першому таймі, в якому у ворота Євгена Паста влетіло два м’ячі.
Для кіровоградців все пішло не за сценарієм із самого початку. Спроби знайти прогалини в обороні червоно-жовтих Микицеєм і Пономарем були безуспішними, але вже на 12-й хвилині гравці «Олександрії» досягли свого. Навіс у виконанні Артема Сухоцького результативним ударом замкнув Михайо Козак і вивів свою команду вперед. До перерви автор м’яча оформив дубль, коли після ювелірного пасу від Давида Таргамадзе сповна скористався своїм другим шансом - 2:0.

Намагання гравців «Зірки» до кінця першого тайму змінити рахунок успіху не мали. Не вдавалося їм пройти захист жовто-чорних і по перерві. Нідійна гра оборонців «Олександрії», контроль центра поля робила шанси підопічних Сергія Лавриненка все примарнішими. На 75-й хвиині на ударній позиції був Олександр Акименко, втім його підвела влучність.
Господарі створили ще декілька перспективних моментів, які мали шанси на результативне завершення, але до голів справа так і не дійшла. Однак і двох влучних ударів «Олександрії» вистачило, щоб отримати путівку до чвертьфіналу Кубку України. Суперник городян визначиться 30 жовтня, коли відбудеться жеребкування учасників цієї стадії змагань.

ФК «Олександрія» - «Зірка» (Кіровоград) - 2:0 (2:0).

ФК «Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Басов, Матвєєв, Микицей, Запорожан – к/к, Мягков, Таргамадзе (Полярус, 73), Козак (Банада, 86), Пономар, Коломоєць (Чорній, 64). Запасні: Рудик, Степанюк, Старенький, Імереков. Головний тренер – Володимир Шаран

«Зірка»: Паст, Щедрий (Деребчинський, 82), Допілка – к/к (Чичиков, 58), Бацула, Б.Баранець, Кучеренко, Фатєєв, Г.Баранець, Акименко, Ковальов, Локтіонов (Мостовий, 73). Запасні: Поштаренко, Збунь, Загальський, Керножицький. Виконуючий обовяки головоного тренера – Сергій Лавриненко.

Попередження: П.Мягков (16), С.Микицей (19), А.Запорожан (43) – Б.Баранець (51), Г.Баранець (68)
Голи: 1:0, Михайо Козак (12); 2:0, Михайо Козак (38).