БК «Кіровоград» двічі поступився одеському «Торнадо»

Кількість переглядів - 627

Два домашні матчі 10-го туру чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги проти одеського «Торнадо» стали першими офіційними зустрічами для нашої команди після відставки Валерія Мельничука і дебютними в якості виконуючого обов’язки головного тренера для Андрія Бабенка. Та, на жаль, дебют для нього не став успішним, хоча шанси на перемогу ми все ж мали.

2 лютого БК «Кіровоград» у першому матчі поступився 65:75. Почали господарі непогано, як наслідок першу чверть вони програли лише одне очко – 19:20. Надалі наші суперники змогли відірватися і після другої чверті вийти вперед – 31:37. У цьому їм допомогли і наші баскетболісти, в яких відверто не пішли штрафні кидки, були помилки при передачах та роботі під щитом одеситів. Після великої перерви кіровоградці змогли надолужити відставання і виграли третю чверть 25:19. Перед заключною 10-хвилинкою рахунок на табло був рівний – 56:56, тож саме вона стала вирішальною. І тут баскетболісти БК «Кіровоград» не змогли впоратися з хвилюванням, і повністю провалили її. М’яч зрадницьки не хотів влучати у кошик суперників як зі штрафних так і з-під щита. Розчаровані невдачами підопічні Андрія Бабенка ще більше нервували, помилялися. Натомість гравці «Торнадо» змогли мобілізуватися та забезпечити позитивний результат: за хвилину до завершення поєдинку вони вигравали 9 очок (68:59) і впевнено довели гру до перемоги – 75:65. Четверта чверть стала провальною для господарів та вирішила результат поєдинку.

Найрезультативнішим у складі БК «Кіровоград» стали Максим Воробйов (19 очоко, 4 підбирання, 4 передачі), та Антон Рожков (14, 4).

Оцінюючи гру своєї команди у цій зустрічі Андрій Бабенко зазначив, що його гравці не змогли використати свій досвід, а наприкінці не вистачило холоднокровності та фізичних ресурсів. Що ж до вкрай низької реалізації штрафних кидків, то для нього це теж стало неприємним сюрпризом, адже на тренуваннях цих проблем не виникало взагалі. Причини він бачить у психологічній площині – невпевненості гравців у власних силах.

БК «Кіровоград» - БК «Торнадо» 65:75 (19:20; 12:17; 25:19; 9:19).

Сьогодні команди зустрілися вдруге. Але і цього разу наші баскетболісти не змогли здолати суперника, хоча на відміну від учорашнього поєдинку, реальні шанси таки мали. Сценарій перших трьох чвертей був дуже схожий на попередню гру. Першу чверть команди зіграли внічию (15:15), у другій поступилися трьома очками (16:19) і на велику перерву пішли за рахунку 31:34. Третю 10-хвилинку кіровоградці мінімально виграли (18:17) проте перед вирішальною чвертю гості були попереду, випереджаючи нашу команду на два очки. Все вирішувалося в останній чверті. Початок господарі провалили: одесити після першої п’ятихвилинки відірвалися на 9 очок (62:53) і здавалося, шанси наших баскетболістів на перемогу звелися до мінімуму. Але в подальшому, коли до завершення поєдинку залишалося три хвилини, вони скоротили відставання до чотирьох очок (60:64). Ефектним слем-данком 2-очковий забив Олександр Косенков, а в наступній атаці він відзначився ще й 3-очковим. Одесити дещо запанікували, не змогли провести атаку і втратили м’яч, однак  такий потрібний у цей момент 2-очковий після атаки БК «Кіровоград» підступно оминув кошик. Натомість наші суперники провели швидку контратаку і збільшили відрив до шести очок. Надалі вони вже не дозволили нашим баскетболістам наблизитися до себе і довели гру до перемоги – 72:66.

На відміну від першої гри, в якій був малопомітний Давид Майсурадзе, сьогодні саме він став одним з лідерів нашої команди і за час проведений на майданчику, набрав 18 очок, зробив 7 підбирань. Антон Рожков цього разу набрав 12 очок і зробив 2 підбирання.

БК «Кіровоград» - БК «Торнадо» 66:72 (15:15; 16:19; 18:17; 17:21).

У жовтні минулого року, в першому колі чемпіонату БК «Кіровоград» на виїзді двічі поступався «Торнадо» (58:71, 82:91), таким чином у протистоянні з одеситами ми маємо негативну статистику, що тепер налічує чотири поразки.

Наступні ігри, що пройдуть 16-17 лютого, БК «Кіровоград» на виїзді зустрінеться з БК «Харцизьк» із однойменного міста, який наразі посідає друге місце у Чемпіонаті.