Кіровоградські баскетболісти перемогли херсонський «Сіті» у першій домашній грі (ФОТО)

Кількість переглядів - 1042

Кіровоградський БК "Золотой Век" у першій домашній грі вищолігового Чемпіонату України третьої групи сьогодні, 31 жовтня, переміг БК «Сіті».

Незважаючи на доволі відчутну очкову перевагу, гра, що проходила у спортивній залі факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка, для господарів видалася дещо нервовою. Впевнено провівши стартову чверть, в якій команда Андрія Білозерського забезпечила собі 13-очкову перевагу, дві наступні вона програла. На велику перерву баскетболісти пішли за рахунку 45:33 на користь кіровоградців.

Надалі ініціативою заволоділи херсонські баскетболісти, які особливо успішно діяли у третій 10-хвилинці. Їм вдавалися швидкісні проходи під кільце, майже всі кидки влітали у кошик з дальньої відстані, натомість у господарів гра відверто не вдавалася. Це дозволило гостям скоротити відставання до трьох очок (58:55) та підняти градус напруги на баскетбольному паркеті. Лише два поспіль вдалі кидки з 3-очкової зони гравцями БК «Золотой век» на останній хвилині третьої чверті розрядили ситуацію, допомогли їм впоратися з хвилюванням і заграти впевненіше у заключній частині поєдинку. В останній чверті підопічні Андрія Білозерського вже діяли легко, розкуто та впевнено, що одразу позначилося на табло. Створивши 15-очковий заділ, господарі контролювали ситуацію на майданчику та довели гру до впевненої перемоги – 92:75. Найбільший внесок у перемогу зробили Микита Мизь (26 очок) і Богдан Сосой (23).

Гра-відповідь відбудеться завтра, 1 листопада. Початок о 12:00.

БК "Золотой Век" (Кіровоград) - БК "Сіті" (Херсон) - 92:75 (25:12, 20:21, 19:22, 28:20).