«Олександрія» та «Ворскла» не виявили сильнішого

Кількість переглядів - 674

1 листопада «Олександрія» на домашньому стадіоні «Ніка» розділила очки з полтавською «Ворсклою», зігравши внічию (1:1) у матчі 13 туру прем'єр-лігового чемпіонату України.

На 18 хвилині рахунок у матчі відкрив Павло Мягков, а на 78 - "Ворскла" відновила паритет. Відзначився Антон Шиндер. У підсумку суддя зафіксував результативну нічию.

Фаворитом поєдинку була «Ворскла», проте саме полтавчани перші пропустили у цьому протистоянні. Олександрійці у черговий раз продемонстрували хорошу командну гру та самовідданість перед рідними трибунами. Впродовж всього матчу глядачі були у напрузі, адже гра проходила на зустрічних курсах, і один гол все міг змінити. «Ворскла» довго не могла пробити щільний захист олександрійців, але на 78 хвилині таки забили гол у відповідь.

Підсумковий результат матчу - 1:1, і це означає, що команди не змінили свого розташування у турнірній таблиці, хоч тепер мають на одне очко більше. Команда Володимира Шарана із 13-ма очками посідає восьме місце, а Василя Сачка з 19-ма – п’яте.

«Олександрія» - «Ворскла» (Полтава) - 1:1 (1:0).

Голи: 1:0, Мягков Павло (18); 1:1, Шиндер Антон (78).