На Міжнародному турнірі в Москві кіровоградський борець став сьомим

Кількість переглядів - 429

Сьоме місце посів борець Кіровоградської ДЮСШ №3 Андрій Кулик на Міжнародному юнацькому турнірі пам’яті олімпійського чемпіона Бориса Гуревича з греко-римської боротьби, що 1-3 лютого проходив у Москві.

У ваговій категорії до 42 кг змагалися 24 спортсмени. Вихованець тренера Миколи Горбаня провів три поєдинки з яких у двох вийшов переможцем, а в третьому зазнав поразки та зупинив свою ходу в боротьбі за призовий п’єдестал.

Загалом у турнірі взяли участь понад 400 борців із 15 країн. Україну на ньому представляли 14 спортсменів, серед яких лише двоє відзначилися нагородами.

Ними виявилися борці вагової категорії до 50 кг: Богдан Ковернюк поступився у сутичці за «золото» і став срібним призером, а Артур Політаєв - третім.